Wpis z mikrobloga

@s0k1:

To jest aż przykre... Interesujesz się i jarasz programem motoryzacyjnym, który prowadzą ludzie znani na całym świecie to na wykopie Cie pocisną. Bo to przecież dziwactwo.

Na tym samym wykopie jednak, jak lubisz upośledzonych ludzi bijących się z innymi upośledzonymi w formule mma, którch znają głównie gimbusy, to wch*j zajebisty ziomeczek jesteś i w ogóle urzędnicza do choroszczy powtórz.

ale ten portal popie*doliło, masakra.
@Szokatnica zgadzam się, ja mam wszystkie patotagi zbanowane, nie śledząc gali patusow wiem kiedy są bo wtedy mam pusty mikroblog.. A jak oglądasz inteligentny kontent z prawdziwą ironią, nie wymuszoną sztucznością i i zajebistymi furami to już jesteśmy zryci i dziś już 4 patus mnie atakuje.. Ręce opadają skąd takie gówna się rodzą, ale to wina patorodzicow, sami są zerami i tak wychowują zerowe dzieci
@s0k1:

I tak mireczku najważniejsze są Twoje wspomnienia. Rób masę zdjęć jak masz okazję i baw się tym, za pół roku patusów z mirko nie będziesz pamiętał, a za 15 lat będziesz wspominał jak zajebiście się dziś bawiłeś :)