Wpis z mikrobloga

  • 4
@M0ke Kto coś takiego ogląda? XD Już trzeci albo czwarty raz to widzę na wykopie i mózg mi tak samo paruje.1.5 godziny dwóch facetów #!$%@? głupoty o dupie Maryni.
  • Odpowiedz
@Franek_z_fabryki_firanek Ten fragment dotyczy jednego meczu, który niby Michniewicz ustawił, a dowodem miało być to że nie wystawił optymalnego składu podczas, gdy dowód ten okazał się nie tak mocny i Michniewicz to w miarę logicznie obronił. Poza tym mówią miej więcej to samo co w Weszło, więc nie jestem przekonany czy tak grzecznie siedzieli .
  • Odpowiedz
@M0ke: orają? nie no powiedzmy sobie szczerze, oni go złomują, cisną po nim, jadą z nim, już mało brakuje żeby jechali mu #!$%@?ć (òóˇ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@M0ke Kto coś takiego ogląda? XD Już trzeci albo czwarty raz to widzę na wykopie i mózg mi tak samo paruje.1.5 godziny dwóch facetów #!$%@? głupoty o dupie Maryni.

@Flypho: jak ludzie mogą oglądać/słuchać audycje tematyczne!!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grubyMac: @Franek_z_fabryki_firanek: było grzeczniej, ale to dlatego, że wtedy narracja kręciła się wokół wystawienia słabego składu na dany mecz.
Co ciekawe - teraz jadczak wyeksponował fakt, że trzech z tego "podstawowego składu" sprzedało mecz ze świtem xd
Ja np. po tamtym hejtparku też byłem bardziej w obozie "co mógł to odparł, o reszcie broni się w głupi sposób, że nie pamięta, albo wierzymy, albo nie, ale dowodów na niego nie
  • Odpowiedz