Wpis z mikrobloga

Dlaczego tyle mlodych dziewczyn (20-30 lat) jest otylych? No litości ludzie..... Czy wy naprawdę nie macie jakiejś potrzeby być aktywnym i wyglądać dobrze? Mój znajomy zaczął ze mną chodzić na siłownie, dodatkowo dużo jezdzi na rowerze. Mówi, że robi to, aby zmotywować narzeczoną do zadbania o siebie. Gość sam jest zapuszczony, ale coś przynajmniej robi, a z tego co mowił, to jego panna nawet na rower nie chce wyjść. Ma problem, bo po prostu ona mu coraz bardziej tyje. Trochę mi go szkoda.

Podziwiam jak ktoś może wiązać się z kimś, kto o siebie nie dba i nie jest w ogóle aktywny.
#rozowepaski #bekazgrubasow #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #zwiazki
  • 55
Dlaczego tylu mlody chłopaków (20-30 lat) jest otylych? No litości ludzie..... Czy wy naprawdę nie macie jakiejś potrzeby być aktywnym i wyglądać dobrze? Moja znajoma zacząła ze mną chodzić na siłownie, dodatkowo dużo jezdzi na rowerze. Mówi, że robi to, aby zmotywować narzeczonego do zadbania o siebie. Dziewczyna sama jest zapuszczona, ale coś przynajmniej robi, a z tego co mowiła, to jej facet nawet na rower nie chce wyjść. Ma problem, bo
a Twoim zdaniem dwie rzeczy jednocześnie do zrobienia są możliwe? w sensie złażenie z za dużej wagi + jednocześnie budowanie mięśni (deficyt kcal, wiadomo)


@lamentum: na pewno jak nie ćwiczyłeś i zaczynasz, to coś zbudujesz na dedicycie kalorycznym