Wpis z mikrobloga

Zaraz mam egzamin z mechaniki kwantowej.
Trzymajcie kciuki mirki. Jak zdam to mam absolutorium i dyplom, jak nie to 4 lata poszły się #!$%@? xD

  • 61
  • Odpowiedz
czwartym roku metalurgii nie wiedziała co to jest żeliwo

@ChochlikLucek: mnie to nie dziwi, uczyszcz się jakiś skomplikowanych #!$%@? mujuw co wyrecytujesz je przez sen, a jak ktoś zapyta o banał to styki się palą xD


@Cyk_dwujeczka: no jakbyś był na takich studiach to by dziwiło. Wykres żelazo - cementyt jest tam na każdych zajęciach i się go potrafi narysować z zamkniętymi oczami ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@3w3linka jak masz na imię Anka to może i jesteś xD

@ruda_stuleja

Takie wywalanie, że polska nauka jest do dupy bo ktoś nie wiedział czegoś co ja wiem i moi znajomi to trochę łechtanie sobie ego i robienie z siebie freethinkera na siłę.


Jedynym frifinkerem jesteś tutaj ty bo nawet nie rozumiesz problemu i próbujesz wcisnąć na siłę swoją wypowiedź. Dziewczyna studiowała fizykę. Była na ostatnim roku studiów. Po kilku latach nie
  • Odpowiedz
: Są różne interpretacje fizyki kwantowej, może ona opowiadała o takiej w której elektron jest kulką.

@Quimeen lol, nie. W żadnym z modeli nie mówi się o grawitacji. Poza tym student na fizyce umie nazwać i przedstawić poszczególne modele. Tego nie było. Stała przy tablicy a profesor po prostu ukrył twarz w rękach. To nie była pierwsza taka sytuacja, przez kilka lat było tego dużo więcej. O ile rozumiem przepychanie kogoś takiego
  • Odpowiedz
@modeer: pośrednio do tego się odniosłem. Z tego co wiem, w fizyce kwantowej nie ma obserwacji, która nie wymaga interakcji z obserwowanym obiektem. I taka obserwacja może zmienić (nieznany obserwatorowi) stan obiektu obserowanego.

Ale to pewnie lepiej wyjaśni @Semargl
  • Odpowiedz
Takie wywalanie, że polska nauka jest do dupy bo ktoś nie wiedział czegoś co ja wiem i moi znajomi to trochę łechtanie sobie ego i robienie z siebie freethinkera na siłę.


@ruda_stuleja: ale zarzutów jest więcej, kto był na jakichś wiejskich konferencjach organizowanych tylko po to by zbierać punkciki i słyszał jakie prace "naukowe" tam ludzie referują ten w cyrku się nie śmieje.
  • Odpowiedz