Wpis z mikrobloga

Na OLXie widzę od paru miesięcy te same oferty wynajmu mieszkań z górno-średniej półki. Czy ludziom się tak opłaca czekać na zainteresowanego zamiast obniżyć opłaty ze 2 stówki i mieć od razu najemcę? Przez 4 miesiące stracili zarobek 8tysięcy. To na równo by ich wyszło gdyby obniżyli czynsz 200 stówki przez 40 miesięcy. A dzięki temu ktoś by sobie by już mógł mieszkać tam. Win-win

#mieszkania #wynajem #jakzyc #doroslosc
  • 7
@jatutaktylkonachwile: Mi się wydaje, że to może być coś na zasadzie tego, że ogłoszenie się dobrze klika. Mieszkanie już dawno wynajęte ale jak ktoś napisze to "zawsze mogę zaproponować inne" czy coś w tym stylu. To trochę jak podtrzymywanie aukcji na Allegro nawet gdy np. nie ma danego wariantu kolorystycznego.
@ArekPe: aa, no chyba że tak. W niektórych przypadkach może być, choć akurat czasem też widzę że pojawia się nowe ogłoszenie (bo np mam zasejwowany link to starego), wiec to znaczy że wolą się grubo trzymać wyższej kwoty, pomimo że nie udaje im się wynająć. Moim zdaniem głupota, no ale może się nie znam.