Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 119
@Tibor: Nie moge sie doczekac az moje dzieciaki podrosna i bedziemy ogladac wersje rozszerzona razem (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Tibor: No ja ostatnio powiedziałem Siri żeby mi puściła jakiś oldschool rock, licząc na jakieś Led Zeppelin czy Pink Floyd, a ta mi puściła OST z Matrixa ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 60
@Tibor nasze dzieci będą patrzeć na nas oglądających władcę pierścieni jak my patrzyliśmy na naszych rodziców oglądających powtórki 4 pancernych czy janosika xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Tommy__: e tam, WP się nie starzeje przecież. Gdyby nie porównanie starszych aktorów to ciezko by było ocenić kiedy dokładnie film został nakręcony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
@Tibor: LOTR to trylogia ponadczasowa. Jej się lat nie liczy. Ona powstała by istnieć, by inspirować, by dawać przykład, by wskazywać drogę. Ona jest drogowskazem. Ona jest poprzeczką zawieszoną tak wysoko by jedynie innym wskazywać możliwości, ale by nie mogli jej przeskoczyć. Nie można liczyć jej lat, ponieważ nie jest to coś co byłby w stanie stworzyć człowiek 20 lat temu.
  • Odpowiedz
Jak wczoraj przeczytałem, że Blues Brothers było kręcone w 1980


@viruzzet: no tak, sportretowana ameryka lat 80 w całym filmie, ówczesne lokacje, auta, styl, gwiazdy i nie domyśliłeś się xD
  • Odpowiedz