Wpis z mikrobloga

@Nadmucham_ci_w_kasze: nie dostałem bana za multi. Dostałem bana za 18+, skasowałem konto i zrobiłem sobie nowe, żeby nie czekać tyle czasu, ale to było już po banie.

ale skoro już nowe konto wyłapało bana to anulowalem procedure usuwania konta i poczekalem
  • Odpowiedz
@hiperchimera: Powinienś się cieszyć, że ktoś za darmo szerzy słowa Korwina, im wiecej ludzi to zobaczy tym więcej głosów dostanie, poza tym jak to się mówi "nie ważne jak mówią, ważne, że mówią"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zdunn: Korwin nie jest dla mnie jakimś autorytetem, a sama Konfederacja ma zarówno dobre jak i debilne pomysły.

@jankes83: przecież i tak zdementujesz, że to nie jest prawdziwa Lewica :) jak z tym memem - żartem o prawdziwym komunizmie

któryś z "nowoczesnych" awatarów z Tęczą nawet próbował mnie kiedyś przekonać, że neuropa nie ma lewicowych poglądów...
Fakt to są rasowi prawicowcy, no dobra centryści (  
  • Odpowiedz
Zapomniałeś dodać że poza cytatem jest cała litania zwoływanych userów i botów do wykopywania. Taki drobny szczegół.


@hiperchimera: Plus jeszcze zasypywanie znaleziska własnymi komentarzami (zazwyczaj głupawymi memami i zdaniami pojedynczymi) by by ustalić odpowiedni przekaz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i każdej takie leci w
  • Odpowiedz
Korwin nie jest dla mnie jakimś autorytetem, a sama Konfederacja ma zarówno dobre jak i debilne pomysły.


@hiperchimera: przynajmniej się w końcu skapnąłeś. Szkoda jedynie, że ich dobre pomysły to zwykły populizm.

@hiperchimera: To chyba dobra okazja do nadrobienia zaległości w notowaniach... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@plackojad: Jak tam? Ty nie miałeś jakiejś listy zrobić już chyba z pół roku temu?
  • Odpowiedz
Kto Ci takich głupot naopowiadał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@plackojad: Mam słabą pamięć do takich pierdół. Może to nie było pół roku a kilka miesięcy np 2-3? Przewinęło mi się natomiast to jak hucznie to zapowiadałeś.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: "przynajmniej się w końcu skapnąłeś."

No ale skąd przekonanie, że jestem konfiarzem? Jakoś nie ma problemu z wytykaniem mi dawnej obecności na liście Kleopatry, ale subowanie tagu i czytania #tygodnikneuropa już tak. Bo niewygodnie o tym mówić...
Pamiętam jak popierałem (i dalej tak uważam) dostęp do kulturalnej aborcji w gabinecie, a nie paskami i ziołami od znachora, odwołując się do moralności danej osoby (jak uważasz, że to
  • Odpowiedz