Wpis z mikrobloga

Brainlety dalej grzeją temat wykresu logarymicznego (ʘʘ)

Moje gimbuski, dzieci kochane posłuchajcie. Was było kilkudziesięciu i mieliście swój wykres liniowy. Ciągle atakowaliście logarytmiczne że są jakąś manipulacją, albo coś "przekłamują". Widziałem że kompletnie nie rozumiecie na czym on polega, więc zrobiłem o tym jeden prosty wpis w którym wyjaśniłem najprościej jak umiałem. Na dodatek to nie jest jakaś moja teza którą musze udowadniać, ponieważ to jest widza powszechnie znana. Macie internet, skarbnicę wiedzy ludzkości na wyciągnięcie ręki w kilka sekund.... choć wiem że nie potraficie z niego korzystać.

I to wszystko. A wy najpierw zaczęliście atakować mnie w moim wpisie i krzyczeć ze wy wolicie liniowy i żeby każdy używał jakiego chce. Dokładnie, zgadzam się z tym. Tylko ja was nie zmuszam do używania logarytmicznego. Poważnie!
Jedynie napisałem dlaczego ludzie go używają i tyle. Naprawdę... nie wiem z czego wzięła się ta frustracja.

Wy twierdzicie że na liniowym zmiany wartości są bardziej czytelne a ja że w logarytmicznym.
Ja sobie z was kisnę i w zasadzie to nie robiłem tego żeby wam wyjaśnić coś tak skomplikowanego jak wykres log dziesiętny, bo jak zwykle zostałem znienawidzony i zaatakowany za to. Po prostu lubię was orać i udowadniać jak ciemni jesteście :D

Nie rozumiem czemu wy wszyscy mnie jednego z moim nienormalnym i nieczytelnym wykresem nie olejecie i nie będziecie ze mnie się śmiać. W końcu według was jestem jakimś idiotą, który używa dziwnych, nienormalnych wykresów.

Zamiast tego dostaliście chorej frustracji i zaczęliście mnie atakować i przekonywać że log jest #!$%@? i że wolicie liniowy.
Ok. ja was nie zmuszałem do niego ani razu. Naprawdę. Nie mam pojęcia czemu tak to przeżywacie...? Powinniście raczej mnie wyśmiewać w końcu... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#bitcoin #kryptowaluty #gielda #ekonomia #thebestofmirko
Opposition_Fuhrer - Brainlety dalej grzeją temat wykresu logarymicznego (ʘ‿ʘ)

Moje...

źródło: comment_16560427908rfiDUWCg7SF4rNeKc1Aac.jpg

Pobierz
  • 22
@dean_corso: on miał "x" a nie "+"
Atari, naprawdę ja nie będę ciągnął nadal tego idiotycznego tematu z wami ameby. Jeżeli nadal macie problem z wykresem log, to zróbcie swoje wpisy i tam róbcie swoje brainstormy.

Ale nie wciskajcie ich mi na siłę, ok? Ja wam nie każę używać loga, nie spamuję was na ten temat.
Naprawdę możesz sobie założyć że jestem zbyt tępy żeby zrozumieć o co wam chodzi :D
@pezot: @dean_corso: chyba rozumiem o co wam chodziło. Poważnie myśleliście że najpierw dodam a później pomnożę? No chyba o to chodziło.... To miał być was genialny hak na mnie, poważnie? :D
Trochę to niedorzeczne, ale staram się wydedukować co innego chcieliście osiągnąć tą błyskotliwą zagadką i chyba naprawdę to... jeszcze atari dumny z wyskoczył ze screenem.

to matematyka z podstawówki nie dla was ( ͡° ͜ʖ ͡°
OppositionFuhrer - @pezot: @deancorso: chyba rozumiem o co wam chodziło. Poważnie myś...

źródło: comment_1656055103W7OCmNODFOQSBZUukNYkxS.gif

Pobierz
@pezot: Trader 1 miał kapitał 1 000 000 zł. Po roku zarobił z niego 50 000zł.

Trader 2 miał kapitał 10 000 zł. Po roku zarobił z niego 20 000zł.

Inflacja wynosi 14%. Który trader osiągnął lepszy wynik?
W którym momencie? Na początku roku, w środku, czy pod koniec?
To naprawdę istotne :D

Ale poważnie, nie róbmy tu #!$%@? zagadek z matematyki na poziomie podstawowym, to żenujące. Już atari chciał mnie #!$%@?ć na kolejności działań. Już dość...