Wpis z mikrobloga

W jednobryłowych z dużym ekranem, ciężko coś oryginalnego wykombinować. Kto by dziś zdecydował się na mały ekran i klawiaturę alfanumeryczną? Większość zadecydowała portfelem za tym co jest. Jedyne wyjście to slider z qwerty (do których sam mam słabość), ale takie hTC tłumaczyło zakończenie tego typu konstrukcji (po wyjściu 7 Pro) tym, że są droższe w projektowaniu. Może coś w tym jest, ale fajnie jakby choć jeden się wyłamał i przestawił ciekawy smartfon
Korda - W jednobryłowych z dużym ekranem, ciężko coś oryginalnego wykombinować. Kto b...

źródło: comment_1656008993I8fRFTnn31R1h5slttJE0t.jpg

Pobierz
@PieceOfShit: Dużo szybciej się pisze na fizycznej, szczególnie jeśli używasz znaków interpunkcyjnych, poprawnych znaków diakrytycznych w różnych językach czy znaków specjalnych. Wygodniej też się nawiguje po dłuższym tekście strzałkami, niż nawet najlepszym ekranem dotykowym. Dodatkowo, na klawiaturze fizycznej można pisać bezwzrokowo.

Sam już parę miesięcy czekam na zakończenie projektu Pro1 X (picrel). Już są na końcówce, ale zaliczają sporo opóźnień, więc pewnie jeszcze z miesiąc poczekam.
GaiusBaltar - @PieceOfShit: Dużo szybciej się pisze na fizycznej, szczególnie jeśli u...

źródło: comment_1656020541Lwnw5pT8EH1raViYHNj6WM.jpg

Pobierz
Zwykła klawiatura to nadklawiatura, ekran dotykowy to taki kuzyn down, którego wszyscy promują i mu przyklaskują, bo wstydzą się przyznać że jest niepełnosprawny.


@Trauma_Teddy: nie dla każdego. Ja wolę pisać jedną ręką i najlepiej mi się to robi właśnie na klawiaturze dotykowej po prostu po niej jeżdżąc. Wklikiwanie tego shitu na numerycznej było denerwujące (potem był T9, ale dalej potrafił odwalić różne dziwne rzeczy)