Wpis z mikrobloga

Zresztą Siemens miał rękę do zajebistych telefonów, które przez jakąś głupią pierdołę doprowadzały człowieka do białej gorączki. Mój ukochany Siemens SL45i - telefon ideany, #!$%@? przez projektantów którzy uznali że po co komu pamięć wewnętrzna (°°

Normalnie jak Rammstein w Deutschland - kochałem go i nienawidziłem jednocześnie
enron - Zresztą Siemens miał rękę do zajebistych telefonów, które przez jakąś głupią ...

źródło: comment_16560239375NbRVz3WwdjBEk0FPwE0tP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@enron: Był bardzo stabilny, to jedyny model siemensa na symbianie i miał pierwszą gre AR która robiła ogromne wow :D


Komary https://www.researchgate.net/figure/Mosquito-Hunt-on-the-Siemens-SX-1_fig1_224587043

@suqmadiq2ama: jaki kurde stabilny? Podczas rozmowy potrafił takiego zgona zaliczyć, że zresetował się do stanu fabryczneog (°°
Zwisy były na porządku dziennym, a raz ktoś zadzwonił i ten dureń się zawiesił i tak dzwonił sobie póki baterii nie
  • Odpowiedz
@enron: Siemensy miały nazwy modeli jak mercedes - a, c, s, m, sl


@suqmadiq2ama: gdyby tylko w tym SL45i dali flash na kontakty to byłby jak mercedes... a tak to był jak mercedes na kołach od wozu drabiniastego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@enron: Nie ogarniałeś symbiana, to był otwarty system który łatwo było zasyfić gnojem, pamiętam że opyliłem za niego nowego cx70 typowi bo też nie ogarniał.

Wtedy dorabiałem na telefonach sobie w czasach szkoły (świetny biznes to był) i znałem wszystkie sztuczki. Do dzisiaj mam zboczenie że wydaje mase forsy na wysokie modele - chociaż odkąd siedzę na srajfonach od 2012r to kupuje raz na dwa lata nowy, wtedy potrafiłem mieć każdą
suqmadiq2ama - @enron: Nie ogarniałeś symbiana, to był otwarty system który łatwo był...

źródło: comment_1656025050DTQJsB4aLSIF7zKQ6sXe6o.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Antibambino: tu jeszcze i tak są zróżnicowane. Kiedyś w sklepie jak spojrzałem na przody to wszystkie wyglądały praktycznie identycznie xD oprócz Iphone który wyróżniał się #!$%@? wielkim notchem na którym by prom kosmiczny mógł lądować
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: Jako ktoś kto prawdopodobnie był jedną z pierwszych osób mających Pro1 w Polsce i ogólnie na świecie to powiem Ci tyle, że ten telefon to trochę taki chiński "miś na miarę naszych możliwości" i docelowo to co jest na papierku to jedno a to co w pudełku to pasmo porażek.

Trzeba oddać jedynie, że sama bryła i konstrukcja mechaniczna były fantastyczne, jednak reszta sprawiła że po dwóch miesiącach się pożegnałem
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@loczyn: nie używam jej od kilkunastu lat, więc pewnie wyszedłem z wprawy, ale pisanie bardziej skomplikowanych zdań było dużo szybsze na kliku niż na smartfonie, bo pisząc przesuwając łapska po ekranie nie ma cudów - nie jesteś w stanie mieć takiej wydajności.
Słowo "przesuwając" pisałem trzy razy, bo wyszło "odzyskać", "przystań" i dopiero potem "przesuwając" xD
T9 był dużo szybszy, bo przypisanie trzech liter do jednej cyfry siłą rzeczy przyspiesza proces,
  • Odpowiedz