Wpis z mikrobloga

@arysto2011: masz na myśli polaków jak rozumiem
@Jachnucy: jesli nigdy nie pracowales/rozmawiales z hindusami, to bedziesz mial problem ze zrozumieniem ich akcentu, ale da sie przyzwyczaic. Skad wiem? Na studiach przed egzaminem z kompilatorow musialem obejrzec serie wykladow od hindusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jachnucy: A tak serio, to rozstrzał w tej grupie serio może być ogromny. Miałem doświadczenie z mega ogarniętymi i pomocnymi hindusami, którzy robili swoją robotę mega sprawnie i szybko. Miałem też doświadczenie z takimi, którzy trudno powiedzieć, czy cokolwiek ogarniali z tego co się dzieje.
Imho... Nie nastawiaj się z góry pesymistycznie. Osobiście zawsze każdemu daję szansę i uczciwie #!$%@? się dopiero po jakimś czasie xD
@Jachnucy: A tak serio. Oni mają brzydki zwyczaj podwójnego potwierdzenia. Chodzi o to, że jak chcesz żeby coś zrobili to musi Ci to potwierdzić dwa razy.

Pierwszy raz potwierdza, że przyjął do wiadomości a drugi raz, że to zrobi.
No i ogólny chaos, spychologia, zrzucanie odpowiedzialności na innych, brak decyzyjności.

@Solidly: gadałem z dwoma, jeden mówił całkiem wyraźnie więc nie było tak źle, drugi natomiast masakra, prawie nic z tego nie rozumiałem, więc teraz konwersacje staram się prowadzić drogą mailową a nie telefoniczną xd