Wpis z mikrobloga

@imanubba: nie zaczynaj, w wieku 18 lat spróbowałem, w wieku 22 wydawało mi się ze pale „dla towarzystwa” na imprezach itd. w wieku 26 nonstop kopce IQOSa i zawsze mam „pretekst” żeby kupic. Jak się powstrzymam od kupna to nie pale, ale jak już kupię, to pale jeden za drugim

To #!$%@? nałóg, jestem świadomy problemu i wiem ze jestem uzależniony ale cholernie ciezko przestać
  • Odpowiedz
@imanubba od jednego się i tak nie uzależnisz więc spróbuj. Ma to właściwosci uspokajające. Raz na rok dwa można sobie jednego zapalić. Gorzej jak palisz bo towarzystwo pali - to najszybsza droga do uzależnienia. Bo każda przerwa w studia lub w pracy to ten dymek.
  • Odpowiedz
@imanubba: kupisz paczkę to ci będzie leżeć, najlepiej to jak masz od kogo to niech ci da spróbować. Generalnie to #!$%@? to daje oprócz przerwy w robieniu czegoś i na imprezach przy fajce zawsze ciekawe rozmowy, ale dla mnie alko+papierosy to kac i kapec w ryju niesamowity na następny dzień. Pale jedynie na imprezach (chociaż już coraz rzadziej) i się od tego nie uzależniłem ba, dziwi mnie co ludzie w
  • Odpowiedz
@imanubba: może jakomś szisze albo inne narzędzia do fallicznego ciągotu jak np. fajka elektroniczna, zawsze to lepsze jak już nie dasz rady z ciekawości
  • Odpowiedz
nawet uzależnienie w tym nie jest najgorsze, a to że będziesz #!$%@?ł tytoniem na potęgę, raz na jakiejś imprezie spaliłem jednego dla spróbowania i później przez dwa dni ręce mi #!$%@? pomimo mycia xd nie polecam naprawdę
  • Odpowiedz
@imanubba: to nie odstresowywuje ani nie jest przyjemne, palacze palą bo się źle czują bez nikotyny. Normalny stan dla nich to bycie zaczadzonym dymem. Nie wiesz czy nie masz predyspozycji do uzależnienia od nikotyny. Nie próbuj, nic to nie daje.
  • Odpowiedz