Wpis z mikrobloga

@RandyBobandy: No ta, lepiej jakby to nam #!$%@? państwo i musiałbyś siedzieć w bunkrze. #!$%@? w jakim bunkrze, jak w Polsce czegoś takiego nie ma i w najlepszym przypadku w jakieś piwnicy, co nie byłoby zbyt bezpieczne. Ale łaski nam nie robią xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Wiggum89: No nie wiem. W miejscu Ukrainy postawmy bogatszy, bardziej ogarnięty kraj i Rosja zesrała by się a nie robiła wojny.

Jeśli chcesz pokoju to szykuj się na wojnę. Ukraina nikogo nie broni poza sobą a to, że im pomagamy to nie znaczy, że bronią nas przed tak słabym państwem jakim jest Rosja. Po prostu porażka ruskich jest połowie Europy na rękę xD
  • Odpowiedz
No nie wiem. W miejscu Ukrainy postawmy bogatszy, bardziej ogarnięty kraj i Rosja zesrała by się a nie robiła wojny.


@KCPR: co ty bredzisz? Już Ukrainę odradzano Putinowi atakować, ale on się uparł. Bogatszy kraj też by zaatakował. Polska np. bez fizycznej obecności wojsk NATO miałaby się dużo ciężej obronić niż Ukraina bo mamy mniejsze rezerwy, gorszą obronę p-lot i znacznie mniej wyrzutni p-panc.

Jeśli chcesz pokoju to szykuj się na wojnę. Ukraina nikogo nie broni poza sobą a to, że im pomagamy to nie znaczy, że bronią nas przed tak słabym państwem jakim jest Rosja. Po prostu porażka ruskich jest połowie Europy na rękę
  • Odpowiedz
  • 0
@Rustyyyy xD Polska jest w NATO, Ukraina nie, nie ma wiekszego znaczenia czy ta Ukraina jest czy jej nie ma, Rosja dla NATO nie jest zadnym zagrożeniem, doslownie żadnym.
  • Odpowiedz
  • 2
@skitarii Bogatszy kraj z potencjałem Ukrainy to by realnie spuscil #!$%@? Ruskim. Gdyby Polska miala tyle czasu do Ukraina czyli cale 8 lat szkolenia i mobilizacji od przejęciu Krymu i wybuchu wojny w Donbasie. Porowywanie wojny ktorej każdy się tam spodziewał od lat do obecnej sytuacji Polski to glupota xD Ukraina nie broni nikogo tylko siebie, my Litwa Łotwa i Estonia jestesmy w Nato, nic nam nie grozi, smieszna ta propaganda
  • Odpowiedz