Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#junak #motocykle125 #motocykle

Witam jakiś czas temu pisałem że kupiłem Junaka, który przyszedł porysowany. Od zdarzenia minęło miesiąc czasu sklep zamówił nowa czesc miała być wymiana. Problem w tym że serwisant mechanik nie ma czasu zgłosiłem mu awarie nie działa prędkościomierz do tego muszę zrobić przegląd po 300 km . Dzownilem w tamtym tygodniu umówiliśmy się na dzisiaj dzwonię 3 razy nie odbiera szybką jazdą do sklepu. Pracownik mówi bym teraz spróbował nie odbiera, kierowniczka jego żona mówi by on zadzwonil odbiera odrazu. Daje mi tel mówi że nie ma czasu każe dzwonić w poniedziałek by się umówić bo nie ma czasu a trochę mu to zejdzie. Kupiłem nowy motocykl (żałuję że nie kupiłem Japonca) ale chciałem mieć spokój co zrobić w tej sytuacji bo czuję się olewamy mam niesprawny motocykl , nie mogę zrobić przeglądu czuję jak bym kupił u Janusza w komisie
  • 12
Prędzej czy później sam porysujesz. Zamiast się użerać wolałbym kupić puszkę sprayu w pasującym kolorze, zamalować samemu i jeździć. Szkoda ładnej pogody. Chyba że kupiłeś motocykl żeby sobie na nim zdjęcia robić - na to już nic nie poradzę.