Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakiś konkretny model podwójnych stojaków na rowery? Problem w tym, że muszą być one:

- montowane na ścianie (w posadzce nie wolno wiercić, może łatwo popękać)
- powinno się dać do nich łatwo przypiąć rower zamkiem (osobiście lubię parkować tyłem, by zapinać się o ramę a nie przednie koło)

Do zamontowania mam 4 rowery. Dwa duże, dwa małe.


Stojaki planuje mieć 2x po 2. By łatwiej było podejść do każdego rowera chociaż z jednej strony.

#rower #rowery #remontujzwykopem
Pobierz noisy - Poleci ktoś jakiś konkretny model podwójnych stojaków na rowery? Problem w ty...
źródło: comment_16558963650xZKgUR5bf6R6npegI833p.jpg
  • 10
@Nieszkodnik: @pstrokatasroka: rowery używamy codziennie (odwozimy dzieci do przedszkola/żłobka). O ile mi by taki hak do podwieszenia odpowiadał, o tyle żonie i dzieciom już mniej.

Wolę zapłacić więcej, ale mieć pewność, że wszyscy będą samodzielni.

Pomysł z kotwą ciekawy, ale miałbym całą ścianę obstawioną, co mi się nie podoba. W dodatku, mając auto na środku, trudno było by wyjeżdżać niektórymi... mogło by się skończyć porysowaniem auta.
O ile mi by taki hak do podwieszenia odpowiadał, o tyle żonie i dzieciom już mniej.


@Jaroslaw_Keller: nie bardzo rozumiem jak chcesz w takim razie ten rower przechowywać.
Jak ma stać poziomo, na swoich kołach, to nie potrzebujesz stojaka. Możesz oprzeć o ścianę.
Jak ma stać pionowo, to raczej dzieci też sobie nie poradzą...