Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RealAKP: wszystkich dungeoncrawlów przejść się nie da, ale próbować warto :-) Na jakie to platformy będzie?
  • Odpowiedz
@jast: robię tylko na Windows na razie. Nie wiem jeszcze ile pracy wymagałoby przygotowanie builda na linuxa czy maca, jeszcze nie ten etap, na razie się tym nie martwię. Ale gdzieś bliżej końca na pewno zacznę o tym myśleć.
  • Odpowiedz
@Pimento: Might&Magic, to całkiem klasyczne dungeon crawlerowe, mnie trochę ominęło. Grałem dopiero w 6, 7 i 8. Ale na pewno sentyment do wielu crawlerów z tamtych lat, Dungeon Master, Ishar, Skullkeep, EoB, Anvil of Dawn, Crystal Dragon, Black Crypt i wiele innych.

@phervers: O to to (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Lisaros: Ależ ja się teraz uśmiechnąłem szeroko na ten komentarz! Miło, że są ludzie którzy jeszcze pamiętają taki zacny tytuł! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RealAKP: przejrzałem uważniej, bo wcześniej na słońcu i tak nic nie widziałem. Bardzo fajnie sie zapowiada - są zagadki i ukryte przejścia a sam dungeon wydaje sie mieć jakiś cel a nie jest tylko po to żeby chodzić. Trochę tylko śmieszą odgłosy kroków jednej osoby kiedy idzie czteroosobowa ekipa ;-)
  • Odpowiedz
@Stark_Espada: chyba wolę nie wplątywać w to kosmitów jak w Wizardry, czy M&M, zostanę przy totalnie sztampowym, nudnym fantasy.

@jast: Słuszna uwaga, notuję do poprawienia. Myślałem już o tym, ale jakoś się osłuchałem i przyzwyczaiłem do tych i zapomniałem ( _)

@Fat_Mo: Wielkie dzięki!

@hipokryzjawkutos: Z gotowych to kupiłem Ratlinga, roślinność i woda jest z marketu, oczywiście wszystko mocno zmodyfikowane, niestety
  • Odpowiedz
@Fat_Mo: Za główne mechaniki odpowiada Dungeon Crawler Toolkit. Ja nie znam się niestety na programowaniu w ogóle, męczę się z dodaniem każdej nowej funkcjonalności, więc nie odpowiem ci na takie pytanie, bo nie wiem jak to do końca działa. ()

@Asterling: Dzięki. Na razie robię prototyp z predefiniowaną drużyną, nie zagłębiam się mocno w kreację postaci ale jak najbardziej będą różne rasy i klasy
RealAKP - @Fat_Mo: Za główne mechaniki odpowiada Dungeon Crawler Toolkit. Ja nie znam...

źródło: comment_1656003606UptBjGsJfioPFfJqIc0P6h.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz