Wpis z mikrobloga

Narzekałem, że długo nie mogę pracy znaleźć ( ͡ ͜ʖ ͡)
Półtora tygodnia szukania pracy xD
Wysłałem oszałamiającą ilość 18 CV, zaprosili mnie na 4 rozmowy o pracę, z czego pierwszą totalnie #!$%@?łem, rozmowa IRL z komisją starych dziadów, stres, dziwne pytania ale dużo się z niej nauczyłem i bardzo się cieszę, że mnie nie przyjęli xD Druga rozmowa o pracę zdalnie, szybkie dwa etapy i po kilku dniach telefon czy jestem zainteresowany podjęciem pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po tygodniu i miesiącu dzwonili do mnie jeszcze z innych firm ale odmówiłem i elo xD

Może i nie programista jak sobie wcześniej wymarzyłem, ale bardziej podoba mi się helpdesk niż magazyn lub bezrobocie xD

#praca #pracbaza #it #junior #chwalesie
Cavalorn - Narzekałem, że długo nie mogę pracy znaleźć (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) 
Półtora tygodni...

źródło: comment_1655883730aETjPrKcYxQa6u1NXGXwGX.jpg

Pobierz
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Cavalorn: miałem podobne podejście.
Z końcem stycznia dostałem wypowiedzenie z pewnej spółki skarbu państwa z tym że z odprawą. Byłem menedżerem ale mówię dość męczenia się z ludźmi.
Roboty szukałem intensywnie od kwietnia. Wcześniej trochę się szkoliłem i odpoczywałem.
Zaczęło się ruszać w czerwcu gdzie dostałem 3 oferty na stanowisku które chciałem. Lubię to jednak robić.
Zacząłem pracę i wpadały mi kolejne propozycje łącznie 5 nie wiem na jaką kwotę.
Obecnie
@kowalkowskij: 4800 brutto
@apaczessi: @stonemerk: tabelki są super xD
@Gacrux: główne wojewódzkie
@matwes: tak, "dlaczego mielibyśmy pana zatrudnić skoro nie spełnia pan wymagań" xD skisłem na tym
@Fearaneruial: google list motywacyjny i połącz listy z 3 pierwszych ze sobą w innych słowach, elo xD

W tabelce polecam umieścić: Data, Firma, link do ogłoszenia, stanowisko, co zrobiliśmy, czy był kontakt, podsumowanie, ew. wymagania ale z tym już