Wpis z mikrobloga

To jest już argument emocjonalny i subiektywny - w samochodach jak najbardziej ważny bo jeździmy tym co lubimy. Jedyne co ja twierdzę to to że SUV pod kątem 'twardych' wyznaczników jest idiotyczny. A to że może być wygodny i Ci się podobać to Twoje święte prawo.

Tak jak np. mercedes G klasa jest #!$%@? bez sensu i idiotyczny, natomiast w srodku potrafi być ładny i ludzie czasem go lubią :V
  • Odpowiedz
@Ogniwo_Paliwowe: no ale ja sie tutaj nie upieram, ze moje auto jest najlepsze. Po prostu ciekawy jestem co mogloby byc alternatywa.

Uwazam ze jak na swoja mase i gabaryty to ta ravka jest bardzo zrywna i nigdy nie czulem, ze brakuje mi pod stopa mocy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MaxVerstapen: ale na rynek azjatycki już potrafili #!$%@? wypuścić normalny sedan

@Cisek44: I w czym ten normalny sedan jest na tyle dobry żeby mieli go wprowadzić do Europy? Jest ładny albo praktyczny? Dobrze się prowadzi albo jest tani?
Pomijając fakt, że ten sedan na Azję to ulep na starej platformie który z zewnątrz udaje nowe 308 a środek i silniki sprzed kilku lat.
  • Odpowiedz
@crahn: akurat jeśli chodzi o RAV-4 to szukam czegoś w podobnej 'klasie' bo uprawiam pare sportów które czasem wymagają podjazdu moze nie w 'teren' ale kawałek po nieutwardzonej drodze, trawie, łące a oprócz tego wożenia deski snowboardowej, lin, kajta, generalnie dużych rzeczy.

Sam patrzę na RAV-4 starszych generacji albo Outlandera, natomiast bardzo dużą konkurencją wobec nich są te lekko uterenowione kombiaki (Superb Scout, XC70, Outback).

I sam nie lubie kombi XD
  • Odpowiedz
->weź wszystkie minusy auta miejskiego
->weź wszystkie minusy dużych aut
->zrób z tego auto posiadające wszystkie negatywne cechy obu grup aut a jednocześnie w nie posiadające ich zalet xD
Taki SUV nie jest dobry ani w jeździe offroad ani w poruszaniu się po mieście ani nie przewieziesz w nim dużego mebla ani dobrze nim nie zaparkujesz w mieście xD
  • Odpowiedz
To teraz zobacz sobie jak się prowadzi Stelvio. Każdy ci powie że lepiej niż większość sedanow i kombiaczy


@BornToDie69 ty #!$%@? porownaj jak stelvio poradzi sie w porownaniu do giulii, a nie aut innych marek xD i wyjdzie, ze to regula, suv zawsze prowadzi sie gorzej niz jego odpowiednik nie-suv
  • Odpowiedz
ok, a jesli nie lubie combiakow?


@crahn s-max to nie kombi, a liftbacki klasy średniej (mondeo, superb, arteon) bedalepszy od rav4 pod każdym wzgledem (no moze oprocz spalania w miescie)
  • Odpowiedz
@pankalmar: i nie jak zmieni się moda, tylko jak trzeba będzie ucinać na spalaniu, suvy będą przedstawiane jako produkt szatana a w tv będziesz miał reklamy samochodów o ksztalcie priusa, po prostu trzeba poczekać
  • Odpowiedz