Wpis z mikrobloga

Wezwanie za oglądanie, chłopaki się naczytali kejsów z 2000nych i torrentów xDDDDDD

Tańcula, weź pogoń tego swojego ziomka do roboty ze szpadlem, bo do myślenia to się nie nadaje.


Weźcie do prawnika idźcie skonsultujcie, poczytajcie orzecznictwo, no nie wiem, zróbcie RISERCZ XDDD

SZALONY TANCULA = SUPEREXPRESS ale upośledzony xD

#famemma #highleague #strimsworld #primemma
  • 6
@drect: Tak, pod warunkiem, ze faktycznie to jest strona p2p w tym rozumieniu ze w jakiś sposób udostępniasz te transmisje jako host. Nie jestem żadnym ekspertem ale jak spojrzałem na szybko to czytam ze większość ruchu w sieci polega na p2p. W takim przypadku nie mam pewności ze jeśli strona ma jakikolwiek skrypt p2p automatycznie dokonujesz takiego udostępnienia jak np na torrentach. W takim przypadku uważam ze nie ma znamion czynu,
@amenpacierzuu: są i głosy (i to takich tuz jak Ćwiąkalski czy Markiewicz), że nie da się rozpowszechniać nieumyślnie. Ale jako przeciwargument wskazuje się właśnie na korzystanie z sieci P2P. Dla mnie, jeśli faktycznie wysyłałeś (oprócz odbierania danych), korzystając z ich odtwarzaczy, to jak najbardziej wypełniłeś znamię rozpowszechniania w nieświadomej nieumyślności. Pytanie tylko o to, czy było to obiektywnie przewidywalne. Raczej modelowy wzorzec normatywny nie spodziewa się po odtwarzaniu jednoczesnego udostępniania, bo
@drect: Tak, do tego co napisałeś pełna zgoda dotycząca jakiejkolwiek świadomości udostępniania danego utworu. W przypadku tych programów do wysyłania P2P to jest jasne bo faktycznie musisz ściągnąć plik i wrzucić go do pliku a następnie rozpocząć ściąganie które pokazuje Ci prędkość ściągania i uploadowania. Tutaj de facto po prostu wchodzisz na stronę i klikasz w link, jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem internetu to raczej nie jest pierwszym odruchem sprawdzanie czy przypadkiem