Wpis z mikrobloga

@Dumle007: A mi się podoba sama idea "Zrób to sam". Doceniam ludzi którzy mają smykałkę do wymyślania takich samoróbek. Najprościej jest krytykować, bo wielu ludzi nie mając smykałki już do samej pomysłowości, woli pójść do sklepu i kupić jakiegoś gotowca. Natomiast prace hand made zawsze i wszędzie powinny być doceniane. Bo warto. Nawet jeśli nie na hurtową sprzedaż, to dla samego siebie, czy bliskich, by pokazać, że potrafi się w życiu
@Cerrie: @Inguz: @Kuzyno: dziękuję za miłe słowa ʕʔ zrobienie stolika zajęło mi tydzień, pierwszy dzień to wyszlifowane go i sklejenie wczystkich części. Następnie delikatnie wysmarowania olejem bezbarwnym utwardzającym. Potem przyklejenie sznurka jutowego, zrobienie z niego też zaślepek u góry. I kilka dni położenie warstw ciemnego oleju z utwardzaczem do uzyskania właściwego koloru. I na koniec zamontowanie listwy LED RGB. ¯\_(ツ)_/¯
no kabel od ładowarki jak wpadnie do środka to bez problemu można go wyciągnąć od dołu i ponownie włożyć przez dziurę od góry i na dole znowu podłączyć do przedłużacza


@Dumle007: A nie lepiej po prostu czymś przyczepić kilka cm pod blatem? Niewidoczne miejsce, to może być byle zszywka, tylko z tych grubszych.

Jako że pochodzę z podlasia, to dla mnie się podoba.