Wpis z mikrobloga

Zastanawiałem się kilka razy jak rozpocząć ten wpis, usuwałem wstęp itd, ostatecznie uznałem że nie będę go zaczynać a po prostu napiszę, że chciałem go zacząć i długo myślałem o tym jak to zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) #profit

Jako że często udzielam się na tagu #gusto, robiłem niejednokrotnie zamówienia, miałem kilka przypałowych sytuacji z tym związanych a i poznałem kilka osób które też tak samo jak ja lubią żelki, a #gusto to najbardziej Mirkowe żelki pod słońcem, uznałem że po przerwie od żelek (w sumie minął rok od ostatniego zamówienia https://www.wykop.pl/wpis/56642621/zelki-zjedzone-standardowo-pora-na-wpis-na-mirko-/ )wrócę do nich a przy okazji zrobię trochę contentu odnośnie tego jak smakują, co się może zmieniło oraz być może odświeżę moje TOP3 tym bardziej że zamówiłem kilka nowości.

Jako, że mam 9 rodzajów żelek i nie żelek ( ͡° ͜ʖ ͡°) to codziennie razem z Wami będę próbował jednego rodzaju i opiszę Wam co i jak - czyli czeka nas wspólne 10 dni jedzenia żelek ()

W każdym wpisie będę wrzucał zdjęcie opakowania, zdjęcie samych żelek oraz informację o tym jak smakują, czy są dobre według mnie oraz inne takie co ślina na klawiaturę podsunie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Postanowiłem publikować wpisy pod tagiem #10dnizgusto oraz #gusto - w związku z tym jeśli kogoś nie interesuje żelkowy kontent to może czarnolistować albo po prostu przez 1 dni nie przeglądać tagu ¯\_(ツ)_/¯

Żelki które będę opisywał na tagu:
- jabłko i gruszka kwaśne konfidentki radioaktywne
- penisy odmiana afrykańska
- żelki mini miśki light
- rodzynki w czekoladzie
- penisy zielone kwaśne
- penisy niebieskie
- penisy żółte
- penisy zielone kwaśne
- penisy różowe
- gwiazdki piernikowe

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące tego wpisu i samego pomysłu, jakieś swoje pomysły jak to urozmaicić czy spostrzeżenia to zapraszam do sekcji komentarzy.

Jutro pierwszy wpis z #10dnizgusto i zaczniemy od kwaśnych konfidentek bo na samą myśl leci mi ślina, także zapraszam ʕʔ

#glupiewykopowezabawy #jedzzwykopem #jedzenie #slodycze #zelki
Lapidarny - Zastanawiałem się kilka razy jak rozpocząć ten wpis, usuwałem wstęp itd, ...

źródło: comment_1655817833jUkXh0kVyplYk4erpqD5wB.jpg

Pobierz
  • 10
Żeby nie zostawiać Was tylko z zapowiedzią wpisu dołączam filmik z utylizacji pianek które dołączane są do paczki i które podobno super smakują z keczupem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Te chrupki to SKROPAK - w pełni biodegradowalny i ekologiczny wypełniacz do paczek. Stworzony z materiałów pochodzenia roślinnego, jest przyjazny dla środowiska.

Podobno oprócz zjedzenia czy spuszczenia w zlewie można go użyć również do innych celów - załączam link
Lapidarny - Żeby nie zostawiać Was tylko z zapowiedzią wpisu dołączam filmik z utyliz...
kurde co za ,,CHU^OWY" wybór XDDDDDDDDXDXXDDXDDXXDD (bo wiesz, śmiemszne cnie)

Czasem się zastanawiam ile osób pracuje w Gusto potajemnie, bez mojej wiedzy xD

Ale kurde kolego Mirku
Super, że coś takiego organizujesz
Fajnie będzie zobaczyć taką kolejną, szczerą recenzję
Szkoda, że nie wziąłeś jeszcze radioaktywnych by torturować swoich znajomych xD

Będę obserwować (i to nie tylko dlatego, że pracuję z Gusto xD) Może mnie zainspirujesz przy okazji do jakichś memów ( ͡
nie wziąłeś jeszcze radioaktywnych by torturować swoich znajomych xD


@Kwasny_konfident: wziąłem radioaktywne kolego i już czestowalem znajomych, ogólnie opowiadałem że na samą myśl ślina leci no i recenzje są takie że faktycznie najkwasniejsze żelki jakie jedli ( ͡° ͜ʖ ͡°)-