Wpis z mikrobloga

Zbliża się czas wymiany telefonu. Pomyślałem, że spróbuję przesiadkę z androida na iOS przy obecnych cenach flagowców wydaje się to rozsądne. Padło na przypadkiem znaleziony w Łodzi "Rewelacyjny iPhone 13 mini" Chciałem dopytać sprzedającego o to czy telefon na raty i sprawdzić to ze sklepem. To normalna reakcja?


DashingFox - Zbliża się czas wymiany telefonu. Pomyślałem, że spróbuję przesiadkę z a...

źródło: comment_16558165086yOxjEFtq1w9HNYP0vVl4S.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@DashingFox: dużo osób wyłudza zdjęcia ITP do wałków ma OLX. Np poczeka na koniec aukcji i dopiero sam niby swoje z innego nr wrzuca. Jeśli to nowy tel to na 99% jest na raty. Nikt nie kupuje za gotówkę po to żeby wystawić taniej.
  • Odpowiedz
@archi3: Może tak. Tylko, że mógł dokładnie to samo napisać co ty i nie byłoby tematu. Pojechałbym zobaczyłbym i biorę albo nie. Taki miałem zamiar, ale brak pudełka włączył mi żółtą lampkę, że może to kradziony telefon. Chciałem sobie oszczędzić czasu (_ )
  • Odpowiedz
ale brak pudełka włączył mi żółtą lampkę, że może to kradziony telefon.


@DashingFox: rozumiem zolta lampke gdy nie podal numeru seryjnego, ale brak pudelka? W jakim celu trzymac puste pudelko do telefonu przez pare lat?
  • Odpowiedz
@papapapuga: W celu sprzedaży bo zajmuje gówno a podbija cenę i legalizuje sprzęt w oczach klienta, sam wyrzucam pudełka bo jak zmieniam telefon to stary daje komuś z rodziny ale rozumiem ludzi dla których to za dużo hajsu żeby wyrzucić do śmieci po prostu
  • Odpowiedz