Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: @arhot: @saudade_:

mostem obrotowym w Giżycku


No to obowiązkowo, akurat będziemy mieć chyba kwaterę niedaleko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wilczy Szaniec


Kiedyś przejeżdżałem tamtędy z ojcem, ale miałem wtedy dosłownie 12 lat, więc mnie to tak nie zajarało. Dzisiaj pewnie byłbym wniebowzięty.

Bunkry w Mamerkach


Tak jak wyżej, brzmi kusząco. Może dałoby się w jeden dzień zaliczyć jednym objazdem obie miejscówki i wrócić na
@theicecold: Po Wilczym Szańcu obowiązkowo z przewodnikiem, polecam taką starszą babeczkę, panią Krzysztofę. Super sprawa. Do Mamerek niedaleko, da się bez problemu zrobić dwie miejscówki w jeden dzień. W Mamerkach bunkry są o wiele lepiej zachowane, ale niestety bez przewodnika.
polecam taką starszą babeczkę, panią Krzysztofę. Super sprawa.


@woj_st: ja chętnie, ale reszta moich ziomeczków to będzie bardzo niecierpliwa pewnie xD zobaczymy

W Mamerkach bunkry są o wiele lepiej zachowane, ale niestety bez przewodnika.


To akurat w tym przypadku chyba na plus, swoim tempem zwiedzimy.
@theicecold: z przewodnikiem zejdzie godzinkę, może półtorej ;p jak pójdziecie sami to funu będzie 30% albo i mniej :P W okolicy masz też Kwaterę Himmlera - Hochwald. Też można podjechać, ale to najsłabsza z tych 3 miejscówek, najsłabiej zachowana. Żeby rozkminić co i gdzie polecam zajść do gościa co wystawia się w baraku przed wejściem, opowiada ciekawie i chociaż będziecie wiedzieli co widzicie :p Obczaj też Śluzę Leśniewo to też ciekawy
@theicecold: z przewodnikiem zejdzie godzinkę, może półtorej ;p jak pójdziecie sami to funu będzie 30% albo i mniej :P W okolicy masz też Kwaterę Himmlera - Hochwald. Też można podjechać, ale to najsłabsza z tych 3 miejscówek, najsłabiej zachowana. Żeby rozkminić co i gdzie polecam zajść do gościa co wystawia się w baraku przed wejściem, opowiada ciekawie i chociaż będziecie wiedzieli co widzicie :p Obczaj też Śluzę Leśniewo to też ciekawy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@theicecold: weźcie sobie też łódkę bez patentu na cały dzień, zwiedzicie okolice od strony jezior. Dobre oferty ludzie wystawiają na olx
@theicecold Żegluga Mazurska oferuje rejsy statkiem wycieczkowym. Można też wziąć motorówkę spacerową bez patentu. Kajak przy fajnej pogodzie też spoko, ale ratowałem kiedys Francuzów których zwiało na drugi koniec Niegocina, także bym uważał :P