Wpis z mikrobloga

chrum to jest POLSKIE forum tylko dla POLSKICH rzezcy kwik chrum


@LebronAntetokounmpo: mysle ze powinienes pojsc dalej, idz na forum swojego Kętrzyna czy innego Boborowa i tam sobie pisz, co cie obchodza polskie problemy skoro nie ogarniacie swojej kuwety Kętrzynskiej? XDDDDD

  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: no to co ty robisz na stronie ktora zbiega newsy z calego swiata??? usuwaj konto i siedz na swoim moj-ketrzyn.org xD nie bedziesz musial uzywac tego swojego 30 iq do myslenia o swiecie tylko o tym ze nowy warzywniak sie otworzyl xDD
  • Odpowiedz
@orany bo to koszykarz, lubię go. Na problemy społeczne i polityczne ameryczki sram w 90%. Nie jestem obywatelem USA, nie mieszkam tam, nie byłem tam. Tak naprawdę USA jest naszym ochroniarzem i to tyle. Nie są w UE, nie są aż tak ważnym partnerem handlowym Polski. Polacy wejdą na reddita i myślą, że mają te same problemy co jakiś Josh z Raleigh i żyją sprawą Kyle'a Rittenhouse'a, nie wiedząc jak się nazywa
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: No a my sobie lubimy popisać o problemach społecznych i politycznych innych państw
Nie skądże znowu kultura ani nowe zjawiska społeczne wcale nie idą z USA na zachód a potem do nas nieeeee jak były pseudoprotesty BLM w Ameryce to w Polsce ani jedna Julka nie leżała na ulicy w ramach tych „protestów” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fajne fikoły robisz, takie niezbyt udane
  • Odpowiedz
@orany tak, tak "innych państw" xd Wchodzicie na prawicowe stronki amerykańskie i myślicie, że najważniejsza rzecza w waszym życiu spędzonym w Małopolsce jest George Floyd.

Porównanie koszykówki, rozrywki z polityką to dopiero fikołek, nawet nie będę tego tematu kontynuował xD
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: No fikoly to dalej ty robisz bo ebe ebe jak śmiecie paljaki w ogóle interesować się tym co się dzieje na świecie, max o czym możecie gadać i myśleć jest jezioro 20km od was ja wielki wykopek z koszykarzem na avatarze wam to mowie
  • Odpowiedz