Wpis z mikrobloga

Mirasy, ciężki dość temat. Myślę o zaręczynach jednak mam problem z doborem rozmiaru pierścionka. Moja różowa nie ma zbytnio pierścionków które by jej dobrze pasowały a poza tym to nawet nie wiem gdzie je trzyma ¯\_(ツ)_/¯ jakieś pomysły jak najlepiej to rozegrać?
#zareczyny #zwiazki #slub
  • 7
@barto142: Też niedawno kminiłem. Ostatecznie po prostu wyłapałem ją przy okazji w środku rozmowy, dawaj palec, zmierzyłem i git. Wyszło na luzie, śmiesznie i niby nic, a ja przynajmniej mam ten zasrany rozmiar i mogę kupować. cholera wie czy i tak będzie trzeba poprawek, bo jak nie przymierzysz u jubilera to #!$%@? wie. Łapy jej spuchną podczas okresu i elo.
Ale coś tam mam +- koło poprawnego XD
@barto142: Powiedz jej, żeby zmierzyła sobie palec, bo kto wie - może kiedyś będziesz chciał się jej oświadczyć i będziesz potrzebował jej rozmiaru. Wydaje mi się, że można tak wprost powiedzieć xd
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@barto142: zdjąłem jej pierścionek z palca żeby sobie pooglądać i się okazało że wchodzi na mój najmniejszy. Zmierzyłem u jubilera. Trzeba było potem powiększać o jeden rozmiar :)