Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
Muszem powiedzieć ważne rzeczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak Pani na BP się do Was uśmiecha i jest miła to doceńcie, bo zawsze może Was obsługiwać niemiła Pani, która wyda Wam resztę w najdrobniejszych monetach.
Jak macie Payback to przez to proces płacenia trwa dłużej i proszem się nie złościć na kasjerkę.
Gdy na stacji jest okropny ruch i zamówicie jakąś wymyślną kawę to raz będzie trwało dużej zrobienie jej i dwa będzie robiona byle jak.
A i kanapki są serio robione świeżo, bo często robię całą nockę te kanapki xD
#bp #pracbaza
  • 27
Gdy na stacji jest okropny ruch i zamówicie jakąś wymyślną kawę to raz będzie trwało dużej zrobienie jej i dwa będzie robiona byle jak.


@smuteczek2000s: to na bp się nie robi samemu kawy?

Jak macie Payback to przez to proces płacenia trwa dłużej i proszem się nie złościć na kasjerkę.


@smuteczek2000s: na orlenie to sie skanuje kartę czy aplikację i tyle
@AlezWieje: Uroki pracy z klientem xD Ja z mojej pracy na stacji (pierwsza robota po maturze - 2012 rok) pamiętam m.in. typa, który spod dystrybutorów #!$%@?ł dwie wielkie garści rękawiczek jednorazowych na tyły stacji, gdzie stał kompresor do pompowania kół, twierdząc że właśnie tyle potrzeba mu do tej czynności, żeby nie ubrudzić sobie swoich szlachetnych dłoni ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak próbowałem mu zasugerować że #!$%@?