Wpis z mikrobloga

Właśnie "skorzystałem" z giełdy kanga.exchange i jestem w lekkim szoku. Mają mnóstwo gównocoinów a brak przykładowo LTC by tanio wysłać wartość dalej w świat. Wypłata BTC oczywiście droga, 10$.
Doradzicie jakiś coin z Kangi na tego typu operacje? Oczywiście nic na ethereum...
Albo inną giełdę, gdzie przelewem można popchnąć pieniążki.
Z Zondy nie chcę korzystać, ponoć mafia jest właścicielem tego bałaganu.
#bitcoin #kryptowaluty #kanga
  • 15
  • Odpowiedz
@ITcrowd: 3 USD to taniej niż na BTC? To chyba ze 4 lata temu.
Przecież na BTC masz od dawna większość czasu pusty mempool. Nieraz jakaś giełda zrobi zbiorczą konsolidację i naraz wrzuci więcej tx, ale chwilkę podniesie ci do 2 sat / vajt. Czyli nadal jakiś grosze.

W ogóle jak można używać BSC i po co? Weźcie się shiciarze ogarnijcie, co wy #!$%@?. Ruchają was, wy juz w ogóle
Opposition_Fuhrer - @ITcrowd: 3 USD to taniej niż na BTC? To chyba ze 4 lata temu.
P...

źródło: comment_1655743652FelQBf6c1oSRfQrZ6C7bLC.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@Opposition_Fuhrer: jak dla mnie to wszystko i tak skończy w lightning network. I dopiero wówczas BTC osiągnie właściwą cenę :)
Tak samo jak udzie którzy żonglowali w tej hossie NFT i shitami a na BTC nie chcieli spojrzeć.
Został im z tego tylko pył. Na następnej hossie już o BTC nie zapomną.
  • Odpowiedz
@emjot86: No więc odnośnie #egera mogę już coś powiedzieć. Wypłata BTC w tej chwili kosztuje ok. 200 zł. Można tanio transferować LTC, lecz gdy go kupujesz LTC tracisz ok. 8 procent względem rynku.
Rozumiem ich biznesplan. Celowanie w świeżych użytkowników, dla których łatwość obsługi jest podstawą. Ale na jakąkolwiek większą kwotę to nie ma sensu.
A wymiana na XRP to już raczej dla ślepców propozycja
ITcrowd - @emjot86: No więc odnośnie #egera mogę już coś powiedzieć. Wypłata BTC w te...

źródło: comment_1655832832e8l1MmKxEVDy2bhp4Vgo3o.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz