Wpis z mikrobloga

#czytajzwykopem #audiobook Witam. Gdzie kupujecie/ściągacie audiobooki?
Ostatnio nie mogąc zasnąć jakiś Mirek polecił mi audiobooka do snu. Co prawda nie usnąłem, ale całkiem przyjemnie się tego słuchało, jedynie głos lektora jakoś mi nie spasował.
Nigdy wcześniej nie korzystałem z audiobooków, ale chętnie bym spróbował wysłuchać czegoś w całości.
Szukam czegoś z Fantasy/Kryminał/Horror. Zależy mi żeby głos lektora był przyjemny. Swego czasu znajomy pokazywał mi Wiedźmina z podziałem na "role" to już w ogóle było kozackie.
Czekam na jakieś propozycje :)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rudinji: mam wykupione storytell, na razie jest co słuchać.
Jest sporo możliwości protestować za darmo jakieś storytell, empik czy audioteka. Pierwsze parę dni jest za darmo i możesz zrezygnować z dalszego płacenia.
  • Odpowiedz
Orientujecie się jak sprawa wygląda w legimi? Ebooki i audiobooki bez limitu za 40 zł/msc. Czy wtedy wszystkie dostępne pozycje są za darmo? W audiotece z pakietem jest wszystko po 19.99. Więc dostęp do audio/ebook za 40 zł wydaje się ciekawą opcja.
#legimi
  • Odpowiedz
@forever__green: Dokończę czytać Summonera i pewnie skorzystam z twojej propozycji. Nie mam ostatnio czasu ani weny na czytanie więc dlatego chcę spróbować audiobooków. Lektor całkiem przyjemny.
  • Odpowiedz
@Rudinji: Spoko :) stosunkowo łatwo śledzić w tym audiobooki fabule, na początek bardzo przyjemny. Może się tylko wydać na początek odrobine infantylny (to jest kierowane do young adult) ale jeżeli świat Ci podpasuje (a jest bardzo fajny) to kolejne dwa tomy są już dojrzalsze IMO
  • Odpowiedz