Wpis z mikrobloga

Tęskniliście za #koronawirus i #lockdown i #szczepienia 4 dawką?

Szef polskiego rządu poinformował, że za kilka tygodni przyjmie czwartą dawkę szczepionki na COVID-19 i zachęcił do tego innych. "Im więcej osób zostanie zaszczepionych, tym większa szansa, że również unikniemy jakichkolwiek perturbacji gospodarczych" - przekonywał.Morawiecki

przestrzegł także przed tym, co może wydarzyć się jesienią. "COVID-19 może wrócić, dlatego zachowujmy zasady sanitarne" - apelował.
  • 5
Szef polskiego rządu poinformował, że za kilka tygodni przyjmie czwartą dawkę szczepionki na COVID-19 i zachęcił do tego innych


@banan11: źródło, bo rekomendacje EMA są przeciwne
@megawatt: Zapowiedział to w podcaście na youtubowym kanale "przygody przedsiębiorców" więc nie zgrywaj durnia bo wszystkie strony po wpisaniu frazy: "Morawiecki czwarta dawka" o tym piszą i sam podcast też możesz wysłuchać. I wszyscy doskonale wiemy, że wystarczy napędzić narrację o antyszczepionkowcach i tacy jak Ty polecą po 4 dawkę i o rekomendacjach EMA nawet nie wspomną byle nie być wrzuconymi do grupy antyszczepionkowców. A teraz w swoim stylu pozostaw to
@megawatt: https://www.youtube.com/watch?v=Ka3l7fA0ELo przewiń sobie na 37:12 wtedy o tym mówi.
Dla mnie najważniejsze, żeby wszystkim tego gówna nie wciskali, zero lockdownów i innego badziewia w zamykanie czegokolwiek, jak covidianie chcą to niech sami się bawią w swoim cyrku w kolejne dawki. Niech w końcu będzie jak z grypą, kto chce to się szczepi a kto nie to nie i zero restrykcji, zwłaszcza, że je można obejść ale ja po ostatnich dwóch
Zapowiedział to w podcaście na youtubowym kanale "przygody przedsiębiorców" więc nie zgrywaj durnia bo wszystkie strony po wpisaniu frazy: "Morawiecki czwarta dawka" o tym piszą


@Pieniek1991: 10h temu nie było, szukałem w google

nie wiem skąd on to bierze, skoro EMA nie wydała jeszcze rekomendacji czy w ogóle 4. dawka cokolwiek daje - i nie wydaje mi się, że będzie dawała (poza osobami starszymi - tylko Morawiecki nie zalicza się do
@megawatt: Było bo film wstawiony 19 czerwca ale trzeba było szukać na youtube, google może faktycznie nie znalazło.
Nie ma to znaczenia, pamiętam Twoje wpisy o drożejącym paliwie które dziwnym trafem ucichły akurat wtedy gdy pojawiły się te protesty z blokowaniem Orlenu (z których sam się trochę śmiałem i uważam, że są bez sensu ale to już inna dyskusja) i Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych napisał, że protestujący przeciwko wysokim