Wpis z mikrobloga

1763 + 1 = 1764

Tytuł: Knox
Autor: Anna Wolf
Gatunek: kryminał, sensacja, thriller
Ocena:
Wydawnictwo: Akurat
Ta książka to jest jakaś pomyłka i porażka. Naprawdę nie wiem jakim cudem ten gniot zbiera jakiekolwiek pozytywne opinie, a jeszcze bardziej nie rozumiem, jakim cudem ktoś to w ogóle wydał.
Pierwsze 50 stron zastanawiałam się czy ktoś zaraz nie wyskoczy z tej książki i nie krzyknie 'jesteś w ukrytej kamerze', bo aż tak nie mogłam uwierzyć, w to co czytam. Książka dedykowana i kierowana chyba do bandy troglodytów, językowo w każdym zdaniu ozdobniki rodem z rynsztoka, co było po prostu żenujące, natomiast fabularnie - w tej pseudoksiążce nie wydarzyło się zupełnie nic.
Jest to jakaś kolejna część w serii, więc być może brakowało mi jakiegoś tła, ale nie zmienia to faktu, że wyglądało jakby autorka nie zastanowiła się w ogóle o czym to ma być i zmieniała zdanie wielokrotnie, będąc przy kolejnym punkcie zwrotnym. Bohaterowie podejmowali kilka różnych prób dokonania czegoś, ale albo ich ktoś wyręczał, albo wyszły nowe fakty, albo się coś wydarzyło... w związku z czym żadna akcja nie została tak naprawdę zakończona. A co do ozdobników językowych, cóż, wszystkie '#!$%@?' i 'fiuty' padły po to, aby pokazać jakimi twardzielami są bohaterowie serii. Dlaczego jednak autorzy zapominają, że przez czyny się człowieka poznaje, a nie przez wymyślność obelg. Rozumiem, że w ten sposób mieliśmy przejść do świata klubów motocyklowych, ale jak dla mnie, poza tym, że wszyscy znakomicie przeklinali, nie widziałam w tych chlopakach niż nadzwyczajnego. Książka jest krótka, więc nie była zbyt zajmująca, a przeczytałam ją do końca, tylko po to żeby mieć pełne prawo do hejtu.

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #kryminalbookmeter #sensacjabookmeter #thrillerbookmeter
  • 5
Informacje nt. książki z tagu #bookmeter:

Średnia ocena z Wykopu: (1.0 / 10) (1 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2022-07-01 00:00 tag z historią podsumowań »
W abonamentach: www.legimi.pl
Kategoria książki: literatura obyczajowa, erotyczna
Gatunek książki: powieść

Jesteś pierwszym recenzentem tej książki tutaj :)

Podobne książki:
1\. Bossman (Vi Keeland) - najnowsza recenzja usera vivianka ★★★★ (7.0 / 10) - Wpis