Wpis z mikrobloga

#!$%@? gdzie albo kiedy nastąpi przesycenie i hype na IT/programowanie i to upadnie i sobie głupi ryj rozwali?
Wbiłem w googla hasło ,,przebranżowienie 2022'' - pierwsza strona #!$%@? programowaniem i IT. Zaraz potem to samo hasło na YT i dokładnie ten sam rezultat.
WTF?
A jakbym się chciał na męską dziwkę albo fryzjera przebranżowić to bym nawet nie wiedział gdzie rady zasięgnąć.
#it #programowanie #programista15k #pracbaza
  • 24
@pepepanpatryk Ja też uważam że do programowania trzeba mieć jednak predyspozycje. Sam podchodziłem do tematu. Jednak wiem że to nie dla mnie może dlatego że byłem bardzo słaby z matmy. Niech mi nikt nie mówi że matma nie jest potrzebna. Może matma nie ale myślenie matematyczne już tak. Ten co ogarniał matmę to mu pewnie łatwiej się nauczyć programowania.
Może matma nie ale myślenie matematyczne już tak. Ten co ogarniał matmę to mu pewnie łatwiej się nauczyć programowania.


@matm: Dokładnie i w punkt.

Ja bym to inaczej ubrał w słowa i powiedział że matematyka jest potrzebna, z zastrzeżeniem że matematyka to nie opanowanie przekształceń całek, ani nawet wzorów skróconego mnożenia, a właśnie to co nazwałeś myśleniem matematycznym, analitycznym, co pozwala rozkładać skomplikowane (ludzkie) potrzeby na szereg bardzo prymitywnych operacji dostępnych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poczuj_Rurznice: ssanie na bardzo dobrych jest przeogromne i zawsze będzie. Do IT nadaje się TOP 1% społeczeństwa czyli w takiej Polsce ok 400tys osób. Oczywiście takimi ludźmi da się wysycic rynek, natomiast IT jest w stanie wchłonąć nieograniczona ilość ludzi na poziomie TOP 0,01%. W Polsce 4tys osób. Takich ogarniaczy IT przyjmie bez limitu