Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki, sprzedaje samochód, który jest pod konkretnego klienta (lexus) i boje się, ze będę go sprzedawać dość długo i naszła mnie myśl, ze jeśli nie sprzedam go po pewnym czasie to oddam go do komisu i tutaj pytanie, macie jakieś doświadczenie z AAA Auto lub 321sprzedane? Sprzedawaliscie tam coś? Jaka była wasza wycena, czy dostaliście tyle na ile liczyliście czy odradzacie myśleć o czymś takim? #motoryzacja #handel #handlarze #sprzedam #sprzedaz #pytanie
czogusiowy - Cześć Mireczki, sprzedaje samochód, który jest pod konkretnego klienta (...

źródło: comment_1655648698aQE9sU5ZG90stu8cXakkX0.jpg

Pobierz
  • 17
@czogusiowy: to musisz być przygotowany na to, że spece z AAA i 321 będą przetrzepywać każdy milimetr auta i koniec końców zaoferują ci może z 30 za niego przy dobrych wiatrach :D
@czogusiowy: Moje doświadczenie z 321sprzedane, jest takie, że auto miałem dogadane z dealerem, że weźmie za X zł, więc po januszowemu wystawiłem na otomoto za X+5k. Zadzwonili z 321sprzedane: z chęcią weźmiemy ale musimy sprawdzić. Mówię spoko ale za ile? No zależy jaki stan ale cena max to X-20k. Grzecznie podziękowałem.