Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Czy tylko mnie śmieszą hasełka typu "proszenie o pomoc jest męskie"/"mężczyzna może mieć depresję"? Oczywiście że nie jest męskie, ideał mężczyzny odnosi same sukcesy i nie musi prosić o pomoc bo sam sobie da radę. I tak może prosić o pomoc, ale wtedy w oczach ludzi straci swoją "męskość".
Tak samo niedawno byl tutaj na wykopie screen jak typek napisal że jak nie jest zainteresowany kimś na tinderze, to pisze że ma depresję i zarabia minimalną, to zawsze wtedy dziewczyna ucina kontakt.
Tak samo nigdy manlet nie będzie męski w oczach innych ludzi.
itd. itp.

Czy takie hasełka mają nam propagować że dane rzeczy są męskie ("normalne" u mężczyzn), czy są one po to żeby leczyć kompleksy u mężczyzn, którzy czują się niemęsko?

#kryzysmeskosci #niebieskiepaski #pytanie #przemysleniazdupy
  • 9
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vieniasn: nie chodzi mi o swoje odczucia czy się z tym pogodzileś czy nie/czy jest z tym ci dobrze czy nie,
bardziej mi chodzilo o to jak zmienia się twoj wizerunek dla innych ludzi (w szczególności potencjalnej partnerki + "społeczeństwa")
@EjOnMaKontoNaWykopieXD: ideał kobiety ma 50 kg i 90/60/90 ale zycie jest inne niz te na wykop.pl, na drugi raz dodaj tag #przegryw bo idealnie pasuje, czuć jad z Twojej strony moim zdaniem. Niestety przez takie osoby jak Ty jest wykreowany archetyp faceta ktory nie moze miec tego i tamtego.
Bimber i inne aplikacje tego typu to temat na osobny wpis, kto ma poukładane w głowie ten wie że tam ciężko kogos
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ideał kobiety ma 50 kg i 90/60/90

Niestety przez takie osoby jak Ty jest wykreowany archetyp faceta ktory nie moze miec tego i tamtego

@44gts: Nie chciałem żeby ten wpis byl "toksyczny"/"z jadem" i wydaje mi się że go tam nie ma, to twoja subiektywna opinia
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@44gts: Trochę ten wpis nawiazuje do tego że zawsze był i będzie (?) ten "archetyp" faceta, do którego nawązujesz i ilość kampanii społecznych tego nie zmieni (?)
@EjOnMaKontoNaWykopieXD: no skoro smieszą Cie hasełka "proszenie o pomoc jest męskie"/"mężczyzna może mieć depresję" to moim zdaniem od razu zaliczasz sie do tej grupy o której wspominasz i moim zdaniem jest to bardzo krzywdzące. Oczywiscie że da się to zmienić i nawet już troche zaczeło się zmieniać