Wpis z mikrobloga

Chui wie kto pisze te komentarze na glamrapie ale to podpisane jako Sentino to złoto xD

Anulowałem polską rapgrę swoim step out. Lamusy przed monitorem zaklinają rzeczywistość. W realnym świecie przykładam klamkę do żebra i słyszę „przepraszam Panie Sebastianie”. Ja nie wchodzę w dyskusję z palaczami zioła. Nie jestem jakiś Grubsen. Guardia Civil śledzi nasze ruchy. Nie dają zasnąć i zadbać o familie. Kilku dobrych chłopaków udało się wykupić przy pomocy moich przyjaciół z Hellsów. Ja nie zamierzam na dobrą sprawę dyskutować z 13-latkiem, który nie był nawet na strzelnicy. Duże pieniądze lubią ciszę i często zmieniane magazynki. Na magazynie w Holandii twój stary dostaje opier*ol od araba, bo Polacy nie umieją pracować. Między nami jest 10 pięter. Gdybyśmy się zamienili, to byś skoczył jak Magik. Ja w ciągu 2 lat bym dotarł gdzie byłem. Jestem w stanie zrobić milion euro w miesiąc bez jednego wystrzału. De facto big business robię przy stole, pijąc Woodford Baccarat z politykami i mordercami. Wieczorami booty calls z Twoją starą. Nie masz pojęcia o takich sprawach. Pow!


#sentino #pasta
  • 6