Wpis z mikrobloga

Cześć,

W związku z tym, że na Naszym tagu #sebcel panoszy się niejaki @nagly_atak_faszyzmu, prawdopodobnie to ten nieuk z tiktoka, który dopiero niedawno dowiedział się, że istnieje banknot 500 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°). Łobuz, który w dalszym ciągu szerzy swoje nic nie mające wspólnego z ekonomią wywody. Jednym słowem Mateusz S., osoba, która będzie miała wcześniej czy później postawione zarzuty :).

W związku z tym, że ten łobuz próbuje tutaj sprowokować Was oraz Pana Kiecola, wrzucam Wam materiał po obejrzeniu którego mój adwokat stwierdził, że otrzymaliśmy pozwolenie od Sebastiana P., na wykorzystywanie jego wizerunku.

https://www.youtube.com/watch?v=VJ7aMRNLBvU

Transkrypcja dla leniwych:
"... na wykopie pod hasztagiem sebcel (...). Mają taki swój, nie wiem ubóstwiają mnie itd., więc spoko róbcie to dalej tylko nie przekręcajcie tak na prawdę (gest rękoma przyp. adwokata) tego co ja robię czyli naczy mojego imienia nazwiska Sebastian Podsiadło Wolfiks jak najbardziej tak tego nie przekręcać bo jak najbardziej jak o tym gadacie niech się robi głośno robicie mi zasięgi...(Bez interpunkcji bo wiadomo jaki S. jest :))

Fragment "więc mi nie #!$%@? ze wierze w wasze komenatarze" - wskazuje to, że działalność tagu #sebcel nie przyczyniła się w żadnym stopniu do rzekomej depresji Pana Sebastiana P.
Sło**** - możesz kasować, ale to jest na dysku oraz w dokumentacji przekazanej prawnikowi :). Czekam na Wasz ruch - ktokolwiek z wykopa dostanie wezwanie w waszej sprawie - ja ruszam :). Dlaczego tak? Bo na ten moment nie chcę żebyście znali moje personalia.

Gma
****:
"Groźby karalne – przedawnienie W przypadku gróźb karalnych przedawnienie następuje po 5 latach od popełnienia czynu. Jeśli w tym czasie organy ścigania wszczęły postępowanie, to do tego okresu dolicza się dodatkowe 10 lat". Także Ty nie wiesz kiedy ja to dokładnie złoże, a czasu mam sporo, nie? Stan zdrowia się ciągle pogarsza, więc im później tym może być gorzej.

Przywołam tutaj fragment - oczywiście lepiej gdyby P., dał Nam to na piśmie, ale w sądzie zostanie to dopuszczone jako dowód na Naszą korzyść. @Bazy1i
#sebcel
  • 8
@Nicolaus_Steno1:
Jedyna szansa jaka obecnie rodzi się dla Kiecola jest taka, że po pierwsze kiecol się modli, że nie chciało mi się pobierać jego umoralniającego filmiku na dysk.

Po drugie, kiecol się modli, że wszyscy w OMZRiK mają wolne do poniedziałku i żaden z pracowników nie przeczytał jeszcze mojego mejla z podlinkowanym filmikiem kiecola.
n.....u - @Nicolaus_Steno1: 
Jedyna szansa jaka obecnie rodzi się dla Kiecola jest t...
@nagly_atak_faszyzmu OMZRiK - nowy gracz w świecie mlm-ow? ;) Na szczęście UOKiK potwierdził zainteresowanie działalnością IM Mastery (i naganiaczy), więc Ty się tu jaraj dramą nieokiełznanego języka Seby i mięśniami Kiecola. A ja będę czekał, jak za jakiś czas dodany zostanie podobny komunikat do tego, tylko z innymi nazwiskam
https://uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=16890
Nie dziś, nie jutro ale za rok, może dwa. Jak to mawiają: poklikamy zobaczymy.