Wpis z mikrobloga

@pawel0008: to prawda z polkami, ale mam doświadczenia w realnym życiu, nie tinderze - nie wiem jak można korzystać z takich aplikacji

Na czatach też siedzisz?
@Tino: Mam pewnie jeszcze wieksza awersje do tinderow i innych gowien, niz Ty. Nigdy nie siedzialem tam z powodow matrymonialnych a do peklowania malo ogarnietych loszek mnie nie ciagnie, pomijajac nawet strach przed std. Z reguly nudzilo mi sie na urlopie albo home office to sobie badalem sytuacje na rynku e-swin. Ad 2 pytania siedze na piwnicznym diskordzie i jestem na czasie z incel-forami XD
Ziomek ale jak zmieniłeś lokalizacje to pokazuje Ci super hot dziewczyny z okolic (US+UK), ale jak już siedziałeś trochę na Tinderze w swoich okolicach to pokazuje Ci najbardziej dopasowane dziewczyny do ciebie


@Ka4az: dokładnie tak to działa, to jest standardowa procedura marketingowa oparta już na przeruchanym do cna, znanym i dalej arcyskutecznym psychologicznym triku jakim jest wyłowanie pierwszego pozytywnego, mocnego wrażenia i potem uzależnieniu od aplikacji. Pierwsze wrażenie jest jak zakotwiczenie
To połykanie haczyka na zasadzie manipulacji. Przecież na pierwszy rzut oka widać że to wyselekcjonowane pod ten cel profile.


@koralowiecc: Podoba mi sie, ze sie tyle naprodukowales, ale ja juz pisalem wczesniej- wiem jak dziala tinder, jak dziala elo score i ppdalem przyklady moich matchy a nie randomowych karynek.
@euphoriatears: Tez tak uwazam, z reguly mowie by zgadywali skad jestem to wychodzi albo manchester, albo niemcy, albo holandia. Oczywiscie to pomaga na zachodzie i tak jak pisalem, w Kaliforni jest najwiekszy easy mode. W Polsce z kolei bycie Poljakiem to najwieksza wada. Jak kiedys wzialem babe do szczecina (jezu, wy tak zyjecie) to nie dosc, ze czula sie screepowana spermiarstwem slowianskim, to dokladnie to samo robily Polki. Bo rozmawialismy po
@euphoriatears: mysle, ze rownie dobrze mozesz sobie lowic na zachodzie. Plus mialas tyle lajkow, bo wiesz jaka jest obiegowa opinia o Polkach( ͡° ͜ʖ ͡°) Plus jesli znajdziesz kogos w kraju, gdzie wyzywaja Cie od cyganek, to mojbmozg od razu podpowiadalby "jesli tu znajde faceta, to prxynajmniej nie przez moja karnacje". Tez bym mial branie ja jakichs filipinach, ale czy bym chcial? Nah ( ͡° ͜