Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Bolidowa trasa do MIASTA W KTÓRYM WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO czyli Wadowic by zjeść kremówkę z największym Polakiem.

Trasa: 80 km przez Katowice - Mysłowice - Imielin - Chełm Mały - Chełmek - Gorzów - Groszkowoce - Oświęcim - Łazy - Osiek - Głebowice - Frydrychowice - Wadowice

Trasę ogólnie oceniam jako dobrą choć były fragmenty które dały w kość.

Już na początku w Mysłowicach musiałem zmienić trasę bo ulica Cmentarna w budowie a tak mnie prowadziła nawigacja

Potem przeciskanie się brzegiem i piaskami zbiornika Dziećkowice i wylot mostem galicyjskim z województwa śląskiego.

Następnie przeciskanie się wałami rzecznymi w okolicach Oświęcimia (rzeka Soła chyba) tu jednak bez rewelacji ani pod względem jazdy ani pod względem terenu. Po drodze zaskoczyły mnie stary których było dużo z każdej strony. To się zwało Stare Stary jak się nie mylę

Zabawa zaczęła się gdzieś w okolicach Osieka gdzie już pojawiały się górki które dawały się we znaki ale tym razem poza postojami na chwilę oddechu nie musiałem schodzić z roweru.

Potem już prosty wlot do Wadowic i zakup kremówki.

Pogodowo najpierw było spoko a potem zrobiła się patelnia ale cóż, człowiek się spodziewał.

Plusem było to że widoki były ładne bo w wielu miejscach przebijały się góry już gdzieś za Oświęcimiem.

W komentarzu więcej zdjęć i ślad trasy

#malopolska #wadowice #rower #2137 #jp2
sylwke3100 - Bolidowa trasa do MIASTA W KTÓRYM WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO czyli Wadowic by ...

źródło: comment_1655562485w8q2LdiiRSftL1evf8yboZ.jpg

Pobierz
  • 8