Wpis z mikrobloga

Zaskakujace jest jak ludzie sobie źle zycza na wykopie, przeciez wziecie kredytu to nie jest nic zlego tylko zwykla chec mieszkania na swoim i tak zapewne robila wiekszosc znienawidzonych przez wypok ludzi. Nie każdy ma bogatych rodziców, spadek od ciotki z Ameryki czy wygrana w lotto a gdzieś kiedyś trzeba mieszkać i nie pytac o wszystko wynajmującego. ten co kupil wlasne M nie robi nikomu nic zlego.
#kredythipoteczny
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@przyjacielklienta: w życiu też sobie źle życzą. Pełno zazdrości o byle gunwo i biadolenia, że własne problemy to wina innych. Gniew się przerzuca na kogokolwiek. Chociaż rynek mieszkaniowy i bankowy to naprawdę #!$%@? mieszanka...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@przyjacielklienta: ja też mam kredyt (wzięty jeszcze sporo przed pandemią) ale zastanwia mnie kto miał co we łbie biorąc po korek kredyt przy tak niskich stopach i kto wierzył że to będzie trwać. No sory ale wiadomo było że jest pandemia, że tak niskich stóp dawno nie było a inflacja rosła. Ale trzeba było pochwalić się na ig czy fb domem na który cię teraz nie stać. No sory ale
  • Odpowiedz
@o_n_a: zdecydowanie nie bralem pod korek i nie znam osoby, ktora to zrobila ( sporo znajomych w tym okresie bralo), ale zwiększenie raty o ok. 100% w pol roku to znaczna przesada i mimo buforu jaki ludzie zakladali zaczyna byc im ciężko. Zwalczamy inflacje jednym sposobem i znalazla sie grupa "odpowiedialmych", ludzie czesto zapominaja, ze stopy to nie tylko Ci znienawidzeni kredyciarze ale w znajomitej większości to sa firmy, leasingi,
  • Odpowiedz
Zaskakujace jest jak ludzie sobie źle zycza na wykopie, przeciez wziecie kredytu to nie jest nic zlego


@przyjacielklienta: ale większość nie hejtuje ludzi co wzięli kredyt tylko
a) punktuje idiotyzm jak ktoś kompletnie nie podumał, nie poczytał, brał zakład o milion złotych na kondycję gospodarki na najbliższe 20-30 lat podczas globalnej pandemii, nie wie co to wibor, brał pod korek (szukał banku który da największą zdolność kredytową) itd itp.
b)
  • Odpowiedz
Zaskakujace jest jak ludzie sobie źle zycza na wykopie


@przyjacielklienta: słowo klucz - na wykopie. Na żywo raz, że już tacy odważni by nie byli i nikomu tego samego w twarz by nie powiedzieli, a dwa, w tzw. realu każdy ma w dupie to, że ktoś inny wziął kredyt i sobie kupił chatę.

Wykop to taki dość mocno oderwany od rzeczywistości świat i trzeba często brać poprawkę na to co
  • Odpowiedz
zastanwia mnie kto miał co we łbie biorąc po korek kredyt przy tak niskich stopach


@o_n_a: co wy macie z tym mitycznym "pod korek"? Zdajesz sobie sprawę, że nie da się wziąć kredytu pod ten wasz korek?
  • Odpowiedz
@przyjacielklienta: lepsze to niż walenie po wszystkich po równo. Bo widzisz, jest w kraju sporo osób które o kredycie mogli i mogą pomarzyć. Mamy ratować kredyciarzy kosztem ludzi którzy od lat ledwie wiążą koniec z końcem? W imię czego? System w tym kraju już od dawna żeruje na najbiedniejszych i utrzymuje ich w biedzie, jak będziemy przykręcać śrubę wszystkim po równo to będziemy mieć taką plagę kradzieży i napadów, że
  • Odpowiedz