Wpis z mikrobloga

Ten Horizon ZD jednak lepszy niż sądziłem na początku. Ten główny watek jest naprawdę ciekawy, a świat jest przepiękny. Nie dziwię się, że ludzie się tak grafiką jarali, bo jest ona fantastyczna. Aloy też jest spoko laska i da się lubić. Zadania poboczne są takie sobie ale i tak lepsze niż w DG gdzie to były zwykłe fedexy. Tutaj przynajmniej są one jakoś rozwinięte.

#ps5
Z.....r - Ten Horizon ZD jednak lepszy niż sądziłem na początku. Ten główny watek jes...

źródło: comment_1655463344WWHxKGvEvkZCWAO9qQU9bz.gif

Pobierz
  • 31
@Hermen_Hulst: No wlasnie zobaczylem ze napisal o zero dawn, a nie forbidden west xD
W takim razie juz przeszedlem kilka razy

No i nie wiem co @camos: tam masz biedaku w swoim komputerze, ale moje 3080 działa sobie bez zarzutu, a jak wyjdzie forbidden west na kąkutery to juz bedzie seria 40xx albo 50xx to i sie zrobi upgrade ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Zielony_Ogr: ciesze się, że się dałeś przekonać! I nie zapomnij zagrać we Frozen Wilds, który jest takim Horizonem 1.5 - świetna fabuła, walki jeszcze lepsze i poprawiono animacje dialogów (ʘʘ)
@Tasanga: nie, ale z tego co czytałem nie straciłem tej opcji na zbroje, w tej chwili mi 2 brakuje, a jestem już na arenie i muszę walczyć o życie.

@Rinn: będzie grany, w ogóle to muszę fabułe pochwalić, jak pisze @Dave987654321: wątek współczesny jest taki sobie, ale odkrywanie przeszłości mega zajebiste, wciągneło mnie jak dobra książka, a że lubie SF to jestem zachwycony. Bardzo fajny pomysł, w ogóle jakiś