Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dejwo: Mi się spora rybka ostatnio odgryzła po fajnym holu na wędce do 3g :/ Szczupaczek na bank był w wymiarze, szkoda, że cienki wolfram to takie upierdliwe gówno, a do paprochów zresztą i tak się niezbyt nadaje.
@Pantokrator: Nie, tego greystreama kupiłem nówkę za 100-110zl dwa lata (może 3)temu, bede używki kupował xD droższe, dobry żart. Jakaś #!$%@? albo popękana - do bramy i się nie znamy, chyba żartujesz, czy bede jeździł i oglądał te używki? Potem zwracał, potem się #!$%@? ze coś jest nie tak. XD ta przynajmniej mam na gwarancji, serio tyle co ja łowie - raz na weekend to jest dobrze, nie bede przebierał w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@clickPLUS: Chłopie, jak masz Grey Streama, to nie mówię, żebyś sobie inne kije kupował, po prostu nie zauważyłem tego, co wcześniej pisałeś, bo wątek był o kijach UL. Nie ma sensu GS na Bixlite wymieniać i to fakt. A co do używek - ja mieszkam we Wrocku, to problemu nie mam, sobie mogę podjechać. Kupiłem ostatnio kij warty 450zł za 240zł i to absolutną nówkę, nawet śladu po mocowaniu kołowrotka. Ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@clickPLUS: Wskoczyłeś do mojej rozmowy z kimś innym, to co pisałeś do kogoś tam niespecjalnie mnie obchodziło, ty na pewno zawsze czytasz wszystkie komentarze w wątku, gratuluję. Bez odbioru XDDD i myk śmiesznego ludka na #czarnolisto