Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 264
Witam moi drodzy. Runda 3/128. Po lewej mamy Barbarę Pavlin - wykopowe bożyszcze choć wg mnie wygląda jak zwykła Julka. Po prawej Gal Gadot - wg mnie najpiękniejsza żydówkę i w sumie znam ją tylko z szybkich i wściekłych i Wonder Woman.
Jeśli chcesz być wołany do następnego postu daj plusik tu
Jesli nie chcesz być wołany to też tam wejdź i zabierz swojego ochydnego plusika.
#najpiekniejszaszaramyszkadlaanonka
#glupiewykopowezabawy
Itslilianka - Witam moi drodzy. Runda 3/128. Po lewej mamy Barbarę Pavlin - wykopowe ...

źródło: comment_1655452110IiDIiYVSwd2tlbxbctgDXQ.jpg

Pobierz
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Itslilianka: Gratulacje! Chciałaś stworzyć normalny konkurs, a w trakcie stworzysz jakieś 50 bojówek modelarskich, dla których niektórzy będą gotowi podłożyć głowę, byle tylko zdeklasować konkurentkę.

Wymyśliłaś perpetuum (de)mobile ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Ja ogólnie liczyłem, że będą tu komentarze w stylu: "No druga lepsza ale pierwsza też spoko", ale widzę co niektórym włączył się tryb festiwalu s----------a :)

Dlatego poza zagłosowaniem widzę, że trzeba będzie też regularnie odwiedzać komentarze :D
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Bardzo dobrze zrobiłaś przedstawiając tak kandydatki i przede wszystkim dając taką parę. Po pierwsze - Pavlin jest przeciętna, więc żeby szybko ją odsiać i otworzyć oczy wykopkom trzeba było przeciw niej wystawić prawdziwą piękność jaką jest Gadot.
Po drugie - gdyby jeszcze ktoś nawet przy takiej parze był niewidomy trzeba było mu zasugerować odpowiedź.
Ale mam nadzieję, że takiego sugerowania w przyszłości już nie będzie (tu jednak trzeba było
  • Odpowiedz