Wpis z mikrobloga

@RENNEM: Sorki, że dopiero teraz piszę. Na Yubo siedziałem wtedy, to jeszcze bardziej oskarkowy i juleczkowy portal, aczkolwiek mniej osob więc pokazuje ludzi z całej Polski i poumawiałem się z dziewczynami z różnych części Polski. Gówno z tego wyszło. Potem umówiłem się z jeszcze 3 ale już lokalnie, z czego jedną kręciłem, ale okazała się jebnięta i po 3 tygodniach odpoczynku dzisiaj znowu mi się udało na następny tydzień umówić.
@RENNEM: Nwm co doradzić szczerze (tym bardziej, że jestem przeciwnikiem PUA #!$%@?). Po prostu jak mam okazję się umówić, to nie przeciągam pisania dopóki obie strony się sobą z nudzą. Oczywiście zawsze ja muszę proponować spotkanie, bo p0leczki zero inicjatywy.
@RENNEM: Moim celem było znaleźć sobie związek i pod tym względem dałem kompletnie dupy i mając kilka lasek z którymi kręciłem w podobnym czasie zawsze #!$%@? wybierałem #przegryw Miałem jeszcze zarywać do takiej laski co z nią rok temu kręciłem (ale wtedy oczywiście z jej psiapsi się umówiłem), ale #!$%@?łem się z tym miesiąc i sobie kogoś znalazła. No #!$%@? znając ją za 3 miesiace będzie znowu wolna, ale może mi
@NVX78: Jesteś przeciwnikiem PUA #!$%@?, ale jak ma sobie poradzić w miłości cichy Piotrek, który był gnojony w szkole, w życiu rozmawiał tylko ze swoją matką, jedyną kobietą i miał jednego kolegę w życiu. Wtedy masz 18 lat i zero socjal skillsów, fobia społeczna, zero inteligencji towarzyskiej i socjalnej. Ciężko się takiemu człowiekowi szczerze uśmiechnąć publicznie. Ja nie widzę innego ratunku, jak kupić ebooki od PUA, czytać je namiętnie i może