Wpis z mikrobloga

No elo, chciałbym tylko napisać że @ku_wolnosci Jest Januszem bizensu i chciał zrobić biznes na mirkach sprzedając obrazki wygenerowane przez darmowe AI xD wpis usunięty ale mam screeny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
screen
screen2

https://www.wykop.pl/wpis/66186227/heheszki-humorobrazkowy-nosaczsundajski-konkursnan/

mam tą grafikę w porządnej jakości ©; chciałby ktoś taki pop-art z nosaczem w ładnej ramce na ścianę?

już 1 sugestia że chce to sprzedać

teraz pierwsze XD, ktoś pyta jak to generować w dobrej jakości.

musisz grafikę ręcznie upscalować i w tym jest cały myk; bo to praktycznie jakbyś tworzył ją od nowa

#!$%@? się znam, ale co to znaczy ręcznie upscalować? xD piksel po pikselu poprawiasz grafike?

Tu farmazoni niczym trader21

nie uzyskasz tego, bo grafika została znacznie dopieszczona przeze mnie a sam generator daje dany wynik tylko raz; dalle mini służy za inspirację; nie wygenerujesz sobie tym dzieła sztuki


dalej sie go ktoś pyta co wpisał w generator to nie chce powiedziec bo zepsuło by to farmazon, i kolejne XD :

nie powiem, bo jest to też wynik testów w który włożyłem swoją energię a nic z tego nie będę miał, że Ci teraz ułatwię robotę; artysta nie zdradza swoich tajemnic.


i najlepsze

do tego mema wykorzystałem już wersję po moich przeróbkach; prawa autorskie są zastrzeżone

XDDDDDDDDDDDDDDDDD

A teraz jak by ktoś chciał to tutaj upscalowany obrazek który wrzucił, za duże rozmycie chyba troche dalem, ale jak ktoś chce to może sam się pobawić, GigaPixel sie program nazywa, moge podrzucić link na Pw. Bardzo proste w obsłudze i przydatne nie tylko do memów, tak to wygląda

inne przykłady upscalowania
dziecko karmi papaja
papaj shrekhd
zrozpaczony papaj

link do nosacza powyższego wpisu

troszku tagów ktore byly w ww. wpisie i dla zasiegu.

wołam tez mirków co chcieli obrazek lepszej rozdzielczosci @Ten_Ktory_Zwyciezyl_Dla_Swego_Ludu @didolo03 @mrteges @Elbrus @Virsky

#heheszki #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #dalle #2137 #wykopobrazapapieza

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ad.Sorry że klika razy usunalem i dodalem wpis ale nie umiem into vipok
Pobierz
źródło: comment_1655399320KGVa5hEWKpbas6ZCYjH7jg.jpg
  • 12
@PonuryZielarz: @Sylvath: Miraski to nie jest grafika prosto z generatora; tylko zrobiłem sobie wiele nosaczy, dopiero potem powstały kolory, filtry itd.; generator nie daje tak idealnie spójnych dzieł. a wpis usunąłem bo już sobie drukuję plakaty w ramkach;
także #!$%@?łeś moją grafikę

niezły cep; zrobiłem sobie grafikę w dobrej rozdzielczości na podstawie generatorów AI; potem wykop ją zdownscalował w memie; a ten cep odwrócił proces programem i teraz się jeszcze