Wpis z mikrobloga

Jak bardzo trzeba siedzieć w piwnicy, żeby uważać że blackpill nie istnieje i są to bzdury? Zawsze spotykam się z zarzutem, że blackpillowcy siedzą w piwnicy i wymyślają swoje teorie, i wystarczy wyjść do świata, żeby się przekonać że to bzdury. Tymczasem jest dokładnie na odwrót - to w internecie można spotkać ludzi, którzy twierdzą, że wzrost nie ma znaczenia incelu, liczy się charakter, pieniądze nic nie znaczą, ważne żebyś był dobrym człowiekiem.

Jak ktoś twierdzi, że dopiero trafiając na wykop odkrył istnienie blackpillu to chyba całe życie przeleżał pod kamieniem. Chyba tylko jak się jest bananowym oskarkiem można przez swoje życie nie dojrzeć blackpillu. Całe życie widziałem, że wysocy, ładni ludzie mają po prostu z górki. Natomiast na wykopie cała chmara ludzi walczy z tą prostą prawdą życiową, twierdząc że to urojenia piwniczaków. No ludzie, jak tak można, dajcie spokój. Tak bardzo lubicie się oszukiwać?

#przegryw #blackpill
  • 29
Co do bycia ładnym i wysokim, i zarabiania minimalnej - kompletnie nie rozumiesz tego, że samo się nic nie zrobi. To, że ktoś jest ładny i wysoki nie oznacza, że od razu zostanie prezesem. Rzecz polega na tym, że taka osoba ma szanse, może coś osiągnąć przy dużej mniejszym nakładzie sił. Widocznie te osoby nie mają żadnych ambicji. Natomiast brzydki manlet musi kilkukrotnie więcej nadrobić, jeśli chcesz nadgonić przystojnego wzrostaka, który stara
@Capri-Sonne: Ogólnie napisałeś same oczywistości których ja tez doświadczyłem w swoim życiu jako facet ze 164 cm wzrostu. Gdybym mógł w jakiś bezbolesny sposób zakończyć swoje życie to zrobiłbym to w tej chwili. Żadna ilość pieniędzy nie zasypie tego braku a do kasy zawsze miałem smykałkę wiec wiem co mówię. Pieniądze = cope jeśli jesteś nieatrakcyjny.
@Capri-Sonne: Jasny wałku jak długo trzeba siedzieć na wykopie żeby tak agresywnie połknąć czarną pigułkę?
Niektórzy stali użytkownicy dziewczyny to widzą chyba tylko na tinderze, z czego większość promuje swojego insta czy uważają się za internetowe modelki.
Szok i niedowierzanie, dziewucha która żyje tylko na pokaz dzięki social mediom jest łasa na hajs.
@Capri-Sonne: Blackpill istnieje chociaż pewnie nie w takim stopniu tak jak niektóre przegrywy to przedstawiają. Temu, że wygląd się liczy zaprzecza bezrefleksyjne normictwo z mikropenisami 14 cm (a u kobiet z małymi piersiami i małym tyłkiem).
@Capri-Sonne: Czytanie ze zrozumieniem, kolego.

Atrakcyjni mają łatwiej, to fakt. Kobiety zachowują się jak p0lki, to fakt.
Przegryw Wykopek nie zachowywałby się na ich miejscu tak samo, to urojenia przegrywów.

Laska nie musi mieć wysokiego by "czuć się bezpiecznie". To jest bluepillowe kłamstwo które spijasz z dziubków p0lek. Wzrost bardzo często świadczy o dobrych genach mężczyzny, tak jak duże cyce i szerokie biodra u kobiet.

Widać że #!$%@?ło ci bluescreen'a, bo