Wpis z mikrobloga

#pokazauto #chwalesie

Mirki pijcie ze mną kompot. W końcu udało mi się spełnić jedno z moich motoryzacyjnych marzeń. Kupiłem sobie drugie auto, trochę na weekendy, trochę na awaryjne sytuacje jak moje główne daily odmówiłoby posłuszeństwa.

Co ciekawe, nie za żaden kredyt, leasing, albo pieniądze rodziców. Za swoje, ciężko zapracowane na #kryptowaluty i #mining ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Sprzedałem trochę #bitcoin przed krachem i spokojnie wystarczyło to na zakup w okazyjnej cenie, z resztą samo auto odkupiłem od przyjaciela także jest pewne i znam jego historie. Nawet nie raz nie dwa się z nim ścigałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Całkiem daje radę, szczególnie po mieście i ubezpieczanie jest też dużo tańsze niż dla bmw

Wady? No nie ma aut idealnych. Na co dzień poruszam się całkiem mocnym samochodem marki która nie oferuje w standardzie kierunkowskazów i tutaj mam dwa cylindry mniej. To niestety słychać. Drugą wadą jest brak automatycznej skrzyni biegów, ale chyba w ogóle nie oferowali w tym modelu (?) - ale to nawet tutaj pasuje. Też nie do końca pasuje mi kolor, nie przepadam za niebieskimi autami, zdecydowanie wolę czarne jak ten TypeR obok, ale i tak jestem zadowolony z zakupu. Rzućcie plusem jak też wam się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdro i wierzcie w siebie, każdy może spełniać marzenia

Z fartem

#samochody #motoryzacja #carboners #jdm
Atreyu - #pokazauto #chwalesie

Mirki pijcie ze mną kompot. W końcu udało mi się sp...

źródło: comment_1655394756b9IcWk6QgTPRpemOoFiRgV.jpg

Pobierz
  • 65