Wpis z mikrobloga

#noze #bushcraft hej kiedyś mi się podobał ten schf36 schrade, ale był drogi ponad 200zł, koło 270, a teraz wrócił w niższej cenie 190 zł. Naczytałam się sporo recenzji i niektórzy narzekali ale nie wiem dlaczego, mieliście z tym coś wspólnego? Bydlak podoba mi się
stal 1095 jest w nożach za 400 zł, w ESEE albo ontario rat 5 czy 7 jest używany, a tutaj taka niska cena. Czy to wina jakiegoś złego hartowania i połamie się od razu? Ale 6mm grubości
https://noze-swiata.pl/z-ostrzem-stalym/807-noz-schrade-frontier-full-tang-schf36-0044356222556.html
Pobierz
źródło: comment_1655394285j05J5N7QzKMnsBQMNPhYiA.jpg
  • 13
@sogen: pokaż.
Pokminie do wieczora, jak zniknie ze sklepu to git, jak nie to pewnie kupie. Jakieś były narzekania że się coś łamie chyba, stal 1095 to raczej twarda jest? nie mieka.
@pamperap na temat tego noża nie wiem nic, ale w przypadku stali cena ≠ jakość a przynajmniej na tym średnim poziomie. Jakieś 8 lat temu kupiłem nóż budowlany z Juli za 10 zł (jakaś podróbka mory) i to gówno jest niezniszczalne i niezawodne. A te SURWIWALOWE TOP WOJSKOWE NOŻE, które kupiłem jak byłem głupim nastolatkiem już #!$%@? bo do niczego się nie nadają, albo pękły albo tak wyszczerbiły, że nie da się
@Keiosss: wiadomo, ten jest bardzo tani na to czym jest, to taki noname troche. Dlatego odpuszczam, strata kasy. niby fajnie wyglada ale wystarczy poczytrać opinie i jednak bardziej sie oplaca nosic siekierke za 30zł i nozyk za 50, niż ten noz za prawie 200zl. on sie nie sprawdzi jako noz, ani jako siekiera.
@Keiosss: chociaż, te recenzje gdzie nóż się łamie, są wobec wersji 37, tej dłuższej. ta jest krótka, tam nie ma co się złamać ehh..
nie no, odpuszcze. lepiej odlozyc na porządny, sprawdzony material