Wpis z mikrobloga

kwestia edukacji


@loczyn: Pewnie edukacja zdalna tak poziom podciągnęła.

Poszukaj sobie jak wyglądała matura w 1970 a jak wygląda obecnie. Poszukaj ilu było studentów w 1980 a ile jest
stódętuf obecnie - podpowiem, że dziś po studiach gawiedź nie wie kim był Piłsudski, ani gdzie lezy Luksemburg.

Jak zapytasz julkę o prawo Mendla to ci zacznie pewnie coś o kononowiczu opowiadać.

Odejście od kościoła to jedynie znak czasu, przemiana cywilizacyjna -
@7160: Co? XD

Niewiele bogatsi jak w latach 80? Ok boomer.

A mature z 1970 to se mozesz w dupe wsadzic bo zakres informacji do przyjecia to niebo a ziemia to raz, a dwa - raczej mialem na mysli dostep do wiedzy dzieki Internetowi, po polska szkola jak byla chlewem w 1970 tak w 2022 jest nadal.
dostep do wiedzy dzieki Internetowi


@loczyn: Gawiedź używa internetu do zdobywania wiedzy??? xD

mature z 1970 to se mozesz w dupe wsadzic bo zakres informacji


@loczyn: xD Zgaduję, że masz z 20 lat i uważasz się za świetnego matematyka, bo umiałes rozwiązać 2x + 4 = 12

Weź użyj choć raz internetu do zdobywania wiedzy i wyszukaj sobie maturę sprzed 2000 roku.

Albo weź jakąś julkę od niechcenia zapytaj o
że dziś po studiach gawiedź nie wie kim był Piłsudski, ani gdzie lezy Luksemburg.


@7160:

W to, że nie wie kim był Piłsudski to nie uwierzę. Pewnie jakieś pojedyncze przypadki tak. A co do Luksemburga to obserwując pokolenie moich rodziców (większość znajomych moich rodziców ma maturę) to też by nie pokazali go na mapie.
@7160: Tak matura starych dziadow taka super, a jak komuna zdechla to mieli problem odnalezc sie w nowej rzeczywistosci. Na dodatek wystarczy zobaczyc na kogo glosuja starzy maturzysci i na kogo nowi, oraz ilu wierzacych jest wsrod starych ilu wsrod nowych.
@#!$%@? śmieszne, a jak cieszy oko. Moja mamę, zagorzała katoliczka od niewiadomo ilu, wiek 68, zmuszała mnie do chodzenia do kościoła aż jak skończyłam 16 lat (potem się poddała). A teraz po tych akcjach gdzie Papaj i reszta tej bandy miała śledztwa przez Watykan i ostatnie ich wtrącanie nosa przestała chodzić do kościoła, a o wierze mówi, że ma w sercu.
A jeszcze 3 lata temu usłyszałbyś, że na kościół złego słowa