Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, co myślicie o zachowaniu #niebieskipasek w takiej sytuacji. #niebieskipasek zdradził mnie z różnymi kobietami (dowiedziałam się o tych zdradach na raz) 5 lat temu. Dałam mu szansę - szczerość jest podstawą odbudowy związku i tego cały czas wymagałam i wymagam. Odczuwam od nowa powrót do starych czasów - zaczyna się znów od niewinnych kłamstewek/poniżania. Pisze w nocy: „Idę już w kimę jestem mega padnięty. Dobranoc :*” tym czasem wiem, że go nie ma na mieszkaniu w nocy i na pytanie w kolejny dzień „dlaczego znów walisz mi ściemę i mnie okłamujesz”, odpowiada „nie chce mi się tak funkcjonować, że muszę się spowiadać”. Mogłabym pisać wypisać tomik z przykładami klamstw.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ab29a1e5a1952c617e689d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Albo bajt, albo skrajne uzależnienie emocjonalne. Czas na terapię i pomoc specjalisty. Sprawdź sobie termin trauma bonding.

Poza tym, po co Ci związek ze zdradzającym typem, z którym jesteś już 5 lat i nawet z nim nie mieszkasz? I to jeszcze KILKA ZDRAD Z RÓŻNYMI KOBIETAMI?! Serio? Wybaczyłaś to? Weź zacznij siebie samą szanować i serio, uderz po pomoc