Wpis z mikrobloga

13 tydzień redukcji, poleciało 19kg, z pasa poleciało 123 --> 108. Trening 4x tydzień + 20 tys. kroków na dzień.
Tylko teraz tak... już od wczoraj się trochę czuję, jakbym miał zasnąć na stojąco. Dziś to przespałem 10 godzin (normalnie śpię 7). Treningi były ostatnio nd, wt. śr.

Wskazany jakiś reset kilkudniowy z zerem kalorycznym i lżejszymi treningami albo brakiem?
BF już pewnie poniżej 30%, ale nie wiem.
Nie mam doświadczenia, by stwierdzić, na ile jest to solidne przetrenowanie, a na ile gorszy dzień/dni po prostu.

Cel mam na zrobienie <90kg/~90pas do końca wakacji.

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #chudnijzwykopem
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Napleton: Ostatnie badania to robiłem w 2019 i wszystko było OK, choć glukoza dość nisko, ale w normie.
To przemęczenie to mnie pierwszy raz dopadło od wczoraj po 13 tygodniach trzymania treningu i diety (2000 kcal, 160g białka, tak że dość rygorystycznie, ale zgodnie z e-bookiem trenera).
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska ja bym na twoim miejscu zrobił co najmniej dzień wolnego i podstawowe badania krwi. Wyjdzie cię to kilkadziesiąt złotych, a może powiedzieć czy przypadkiem nie wyplukales się z czegoś w tym czasie albo czy nie dopadły jakieś dolegliwości.
  • Odpowiedz
@iamdoctor: Wszędzie chodzę po prostu. Do klienta, do sklepu, na trening, z treningu, czasem jeszcze jakieś spacerki wieczorem/przed snem. Na siłce też staram się możliwie jak najwięcej chodzić między seriami/ćwiczeniami.
  • Odpowiedz
Wskazany jakiś reset kilkudniowy z zerem kalorycznym i lżejszymi treningami albo brakiem?


@Kryskamatyska: wbij na 2 tygodnie na zero kaloryczne, albo nawet 100-200 kcal na plus to przytyjesz max 0,5kg w te 2 tygodnie, a ciało odpocznie
  • Odpowiedz