Wpis z mikrobloga

Jak oceniacie trudność jazdy po Czarnogórze? Poziom naszych tatr czy jeszcze ciężej? Mam zamiar się tam wybrać własnym samochodem, który jest całkowicie sprawny, jednak ma już kilkanaście lat. Zamierzam wykupić bogaty assistance, ale mimo wszystko mam trochę pietra. Zastanawiam się, czy na jazdę po popularnych szlakach między punktami turystycznymi (bez offroadu) koniecznie całkiem nowe tarcze i klocki są konieczne?
#czarnogora #motoryzacja
  • 5
  • Odpowiedz
@paniczhrabi: astra H 1.6 () rozrząd ma 5k, zawieszenie zrobione, opony dwuletnie, silnik miał remont 90k temu więc moim jedynym zmartwieniem są właśnie hamulce bo mam tak połowę tarczy i klocków. No i zastanawiam się czy na popularnych trasach podjazdy rzędu 12-15% są bardzo częstym widokiem
  • Odpowiedz
@ZmyslonyNick: do Czarnogóry poleciałem samolotem i na miejscu wynająłem samochód - Suzuki Sx4 i właściwie zjechałem całą Czarnogórę dookoła. Najbardziej wymagające są wąskie drogi (niemalże każda określona jako "Panoramiczna" już mówi że będzie wąsko). Ale główne drogi nie są złe i aż tak wymagające
  • Odpowiedz